Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник незнайоме місце, до чого сниться незнайоме місце уві сні

Якщо ви бачите уві сні якесь незнайоме місце, то згадайте подробиці свого сновидіння. На думку сонників, таке бачення може обіцяти, як зміни в житті, причому, не завжди позитивні, так і несподівані поїздки. Уточніть,, до чого сниться кожен нюанс з вашої мрії, тоді ви будете знати, що вас чекає в найближчому майбутньому.

Пророцтва Міллера

Бути уві сні в незнайомому місці, на думку сонника Міллера — символ того, що вас чекають деякі життєві зміни. А які саме, підкажуть подробиці сюжету.

Отже, якщо вам приснилося, що ви заблукали в чужому місті, то це означає, що ви не знаєте, як вчинити в реальності. Бути в гостях на місцевості, яку ви не дізнаєтеся — ознака того, що виникнуть обставини, через які вам потрібно буде змінити місце проживання. А якщо ви заблукали, але швидко знайшли дорогу, то це означає вашу рішучість і цілеспрямованість.

Опинитися в незнайомій місцевості — ознака змін

До чого сниться, що ви опинилися в незнайомій місцевості, зійшовши з автобуса не на тій зупинці, пояснить сонник Мандрівника: ви прийміть невірне рішення, наслідки якого важко буде виправити.

Прокинутися уві сні незнайомому місці, згідно сонником пастора Лоффа — знак того, що ви розкриєте змову, який плететься за вашою спиною. А якщо ви щоночі уві сні бачите одне і те ж місце, якого в реальності не відвідували, то будьте готові до нововведень. Причому, якщо навколишній пейзаж вас радував, то зміни будуть на краще, а ось сумне або страшне містечко — обіцяє неприємності.

Робота далеко від дому, або Що чекає вас в кар’єрі?

Пояснити,, до чого сниться робота в чужому місті, береться Англійська сонник. Якщо вам приснилося, що ви миєте підлоги в незнайомому місці, то будьте готові до зміни роботи або до зміни професії.

А ось Східний сонник інакше пояснює,, до чого сниться сюжет, в якому вам довелося мити підлогу в невідомому містечку: вам належить зробити дивне відкриття, яке сприятливим чином позначиться на подальшій долі або кар’єрі.

Виїхати уві сні працювати за кордон — ознака вміння змінювати ситуацію на свій розсуд, віщає Італійський сонник.

Тур вихідного дня: Від вирішення проблем до втрати взаєморозуміння

Якщо вам приснилося, що ви поїхали на екскурсію в незнайоме місце, то це говорить про те, що як би ви не відкладали рішення важливої ​​справи на потім, все одно вам необхідно буде з ним «розправитися», підказують тлумачі.

Загубитися уві сні в чужому містечку, відставши від екскурсійної групи — символ того, що у вас з партнерами або з колегами немає взаєморозуміння. А якщо ви загубилися, розминувшись з коханою людиною, то це говорить про те, що у вас з ним пропала духовний зв’язок, і, скоріше за все, ви розлучитеся, засмучує сонник Лонго.

Як виглядало те місце, куди ви потрапили

Залежно від того, як виглядало незнайоме місце, яке ви бачили уві сні, може залежати і тлумачення сну. Згадайте, що саме вам приснилося:

 • Сільські пейзажі — не час скромничати, хочете досягти чогось — дерзайте;
 • Жваві вулиці мегаполісу — вас чекають несподівані приємні звістки;
 • Занедбаний, «мертвий» місто — ви втомилися, якщо не будете відпочивати — впадете в депресію;
 • Древні руїни — не вступайте в конфлікти з тими людьми, в адекватності яких не впевнені.
 • Сонник незнайоме місце, до чого сниться незнайоме місце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: