Сонник незнайома жінка, до чого сниться незнайома жінка уві сні

Побачити уві сні незнайому жінку — знак того, що людині має бути зустріч з незвіданим. Яким воно буде, і в якій області очікувати сюрпризів? Сонники розкривають таємниці сновидіння, інтерпретуючи його відповідно до обставин.

Зустріти незнайомку

Цікаве тлумачення таким снам дає в своєму сонник Д. Лоффа. Він розглядає образ незнайомої жінки уві сні, як одну з граней особистості сновидіння. Чоловіків це стосується в тій же мірі, бо в кожному чоловікові закладена жіноча сутність.

Інтерпретуючи сновидіння подібного роду, Д. Лоффа підкреслює головне,, до чого сниться невідома вам дама: таке сновидіння дозволяє побачити з боку себе і свої страхи. Вона відображає уявлення сновидіння про самого себе, про те, як він хотів би виглядати в очах оточуючих. Якийсь ідеальний двійник його душі в образі незнайомої жінки покликаний загострити увагу на головному, що вислизає від погляду в буденній суєті.

Тлумачі Дмитро і Надія Зима вважають, що ви вперше відчуєте незнайоме почуття. Чим симпатичніше незнайома жінка, тим більше захоплення викликають майбутні події, але якщо вона неприємна, навіть потворна — не уникнути неприємностей. Постарайтеся триматися в стороні від небезпечних ситуацій, які не провокуйте оточуючих необачними діями.

У кожного виникає недобре передчуття,, до чого сниться незнайома жінка в чорних траурних одязі — остерігайтеся підступу ворогів.

Згідно Мусульманському сонником, незнайомка уві сні дівчата уособлює нового недоброзичливця, про який вона не здогадувалася. Але якщо це була мулатка, попереду щасливі події.

Події

Мусульманський сонник пояснює,, до чого сниться незнайома жінка, яка на очах перетворюється на стару — життя ваше стане щасливою і забезпеченою.

За психоаналітичної сонником, якщо дамі приснилося, як вона веселилася з незнайомою жінкою — це візуалізація лесбіянскім фантазій.

Битися з нею уві сні означає, що людині запропонують участь у ризикованій справі. Сваритися — ваші таємні плани будуть розкриті. Бачити в люті — отримати наяву незаслужену образу. Наснилося, що плакала — вірна ознака того, що допомога прийде, звідки не чекали.

До чого сниться її візит в гості: це віщує несподівані обставини, які зажадають швидкої реакції і напруги сил. Була уві сні голодної, значить, людині властиві небезпечні чуттєві бажання. Наснилася в нічній сорочці — в шлюбі не буде щастя.

Вагітна або з дитиною

Наснилася невідома вагітна жінка — стережіться пліток і інтриг. Постарайтеся зустріти негаразди у всеозброєнні. Але нерідко зустрічаються і сприятливі прогнози.

Фрейд пов’язує будь-яке нагадування уві сні про вагітну з мрією про дитину. Мусульманський сонник тлумачить це, як очікування земних благ: скоро вам повідомлять хороші звістки.

За Дворянському сонником Гришиной, якщо приснилася незнайома жінка, і ви розумієте, що вона вагітна — вам посланий знак близьких змін, довгоочікуваних і бажаних. Побачити її з дитиною, про який вона ніжно піклується визнання того, що душа повна внутрішнього вогню і внутрішньої сили.

До чого сниться з дитиною на руках, готуючись годувати його грудьми? Ваше серце сповнене любов’ю до людства або повністю належить тільки одній людині.

Сонник незнайома жінка, до чого сниться незнайома жінка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: