Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник незнайома бабуся, до чого сниться незнайома бабуся уві сні

Приснилася незнайома бабуся? Уві сні вона попереджає, що раптово нахлине хвиля слабкості і байдужості. Постарайтеся впоратися з цими почуттями і рухатися вперед. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться цей образ ще.

Думка Міллера

В ночі сталося побачити незнайому стареньку? Сонник Міллера пророкує турботи і клопоти, які доведуть до нервового зриву.

Задумайтесь про неминуче…

До чого в основному сниться незнайома бабуся? Тлумачення сну багато в чому залежить від її вигляду, поведінки і місця, де сталося бачити бабулю.

Приснилася стара в чорному? Ймовірно, то була сама Смерть. Це зовсім не означає, що ви негайно помрете, просто пора подумати про щось серйозне. Це ж бачення символізує осягнення духовних таємниць або кармічне покарання.

Уві сні зустріти бабку на дорозі або в лісі — до безбідного старості і тихому догляду в інший світ. Якщо незнайома бабуся стала прямо в будинок, то сонник обіцяє смерть людини, про який ви недавно згадували. Сталося виявити стару в ямі? Вас чекає смертельна небезпека, будьте обережні.

Тримайтеся!

Приснилася чужа бабулька? Скоро до вас завітають гості з іншого міста, і доведеться проявляти чудеса гостинності. Уві сні з’явилася незнайома бабуся? Сонник радить зібратися з силами: життя підкине чимало труднощів і випробувань.

Довелось зустріти зовсім безпорадну стареньку? Це означає, що ви проявите слабкість в самий невідповідний момент. Іноді образ натякає на роботу, за яку вам заплатять набагато менше, ніж ви розраховували.

Будьте мудрішими!

До чого ще сниться незнайома бабуся? Уві сні це символ мудрості і зрілості, поваги і подяки. Крім того образ відображає думки про майбутню старість і духовні пошуки.

Довелося бачити чужу бабу? Сонник радить проявити обачність і мудрість у справі, яке турбує в даний момент. Можливо, вам потрібен по-справжньому мудра порада від більш знаючої людини.

Якщо чоловікові довелося одружитися на явно старої нареченій, то його успіх дуже швидко зміниться тотальним невдачею.

Допомоги не буде!

Задумалися,, до чого сниться незнайома бабуся? Пригадайте, як вона виглядала. Якщо бабуся була зовсім немічною і старою, то сонник пророкує розчарування або повне згасання любові. Іноді старезна бабця приходить уві сні до серйозної хвороби.

Наснилася баба з паличкою? Ви даремно розраховуєте на підтримку близьких. Беззуба бабуся попереджає: спливе секрет, про який ви навіть згадувати соромтеся.

Бачити в ночі бабусю без волосся — до бідності і голоду. Якщо ж з’явилася бадьора і чистенька старушенция, то для вирішення нагальної проблеми слід використовувати виключно перевірені методи.

Розшифровка дій

Що ще означає поява такого дивного персонажа? Сонник рекомендує згадати, що довелося робити уві сні особисто вам.

 • Допомагати — робота без винагороди.
 • Годувати — дізнаєтеся щось заборонене.
 • Розмовляти — отримання важливих новин, знаковий візит.
 • Бити — примирення з друзями. Домашніми.
 • Женеться — марні страхи.
 • Вас наврочили?

  Приснилася дуже зла незнайома бабуся? Готуйтеся до стресу і великих неприємностей. Цей же персонаж уві сні натякає на можливий пристріт або псування. Хворим сновидцем кістлява бабуля передрікає загострення хвороби аж до летального результату.

  До чого сниться добра і усміхнена старушенция? Сонник гарантує сприятливі події здоровим, і поліпшення здоров’я і навіть повне зцілення хворим.

  Сонник незнайома бабуся, до чого сниться незнайома бабуся уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: