Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ніжність, до чого сниться ніжність уві сні

До чого сниться ніжність? Сонник попереджає, що найчастіше це приємне відчуття має зворотне значення. Якщо уві сні до вас ставилися трепетно, то наяву найімовірніше відбудеться повністю навпаки.

Недолік тепла

Тепле ставлення і ласка уві сні свідчить про те, що в дійсності ви не отримуєте достатньої кількості позитивних емоцій. Душевна ласка символізує ваше самотність і потреба в захисті.

Бачення-перевертень

Наснилося, що ви відчули ніжність стосовно улюбленого? Сонник вважає, що скоро у вас з’явиться привід засумніватися в його щирості.

Наснилися дбайливі дотики коханого? В реалі вони можуть обернутися скандалом через його зради або іншого провини.

Бачити уві сні коханого, який виявляє найчистіші і трепетні почуття, на думку сонника, до сімейних негараздів, дратівливості і розчарувань.

Зустрінете свою половинку!

До чого ще сниться ніжність чоловіка? Незабаром вам належить добре попрацювати, але праця буде винагороджена несподіваним прибутком.

Наснилися ласки незнайомого чоловіка? Сонник впевнений, що дуже скоро відбудеться знайомство з майбутнім чоловіком.

Якщо дотику чоловіки викликали неприязнь, то будьте готові до сварок і непорозумінь коханого.

Любов або розлучення?

До чого взагалі сниться чоловіча ніжність? Бачити, що чоловік, хлопець або коханець ставиться дуже бережно і ніжно, означає, що буде неймовірний скандал, аж до розлучення.

Однак тлумачення сну сонник радить робити з урахуванням особистих відчуттів. Якщо ви відчули огиду, то разом будете недовго.

Наснилося, що чоловіча ніжність викликала внутрішню задоволеність? Насправді щастя триватиме довгі роки.

За Міллеру

Містер Міллер підтверджує, що через чур спокійна реакція на ніжність супутника обіцяє дрібні конфлікти. Виявляти бурхливу пристрасть і радість — до взаєморозуміння і повної ідилії.

Чи готові до змін?

До чого сниться, що знаки уваги надає колишній? Сонник підозрює, що в долі настав переломний момент.

Якщо уві сні колишній обіймає ніжно, то вам уготована мирна сімейне життя. Якщо занадто пристрасно, то потрібно взяти під контроль власні емоції.

Тільки позитив

А ось ніжність уві сні до дитини завжди має позитивне значення. Обіймати малюка — до міцного і стабілізувався, тихим сімейним буднях і яскравим свят.

Наснилося, що ви проявили ніжність до дитини? Нова справа принесе задоволення і можливо прибуток.

Заміжжя або загул?

Сонник впевнений, що почуття ніжності уві сні можна проявляти не тільки до людей, а й до тварин. Найчастіше це означає загальне достаток, але необхідно розглянути більш конкретні приклади.

 • До домашньої худоби (корови, кози і т. д.) — до прибутку.
 • До птиці (кури, качки, гуси і т. д.) — до клопотів.
 • До кімнатним вихованцям (коти, собаки, гризуни) — до покупок, зокрема нерухомості.
 • До птахам (диким) — до духовних пошуків, свободи, незалежності.
 • До бездомним тваринам (будь-яким) — до небезпеки викриття.
 • До диким звірам — до труднощів, які окупляться.
 • Незаміжньою дівчині бачити, що вона ніжно пестить ведмедя або до швидкого заміжжя, або до розгульного життя.

  Трактування по відчуттях

  До чого сниться сон, в якому сталося відчувати ніжність? Сонник впевнений, що незабаром отримаєте добре звістка.

  Відчувати уві сні, як серце наповнюється теплотою і любов’ю — до свободи від повсякденності і успіху.

  Нічого не відчувати означає, що має бути повністю змінити життя.

  Сонник ніжність, до чого сниться ніжність уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: