Сонник невинність, до чого сниться невинність уві сні

Невинність уві сні асоціюється з чистотою, первозданністю, новизною. Багато пояснення сонників,, до чого сниться невинність, пов’язані з майбутнім успіхом і процвітанням в справах, можливістю реалізувати плани.

Невинність уві сні

Заміжній жінці сновидіння, в якому вона була незайманою, вказує про наявність ганебного минулого, яке не дає спокою сновидицей і ймовірно нагадає про себе.

Сонник Фрейда описує,, до чого сниться невинність, надмірної скромністю і закріпачення сплячої людини, яка не дає йому повністю відкритися і довіритися своєму партнерові, позбавляючи райської насолоди і справжнього задоволення в сексі. Також, приснився образ доктор Фрейд пов’язує з навмисним зменшенням сновидіння власних достоїнств.

Сонник Міллера тлумачить,, до чого сниться чоловікові знаходиться в компанії діви, передвістям краху якогось справи. До того ж, реалізація не виконаних раніше обіцянок, даних сновидцем комусь, стануть джерелом нових клопотів і неприємностей наяву.

Втрата невинності

Сучасний сонник пояснює,, до чого сниться позбавлення невинності цнотливою дівчині, відчуттям незручності в компанії з малознайомою людиною.

Сонник від А до Я приснилася втрату невинності пов’язує з неможливістю встояти перед чарами молодої людини, який має досить сміливі претензії на честь сновідіци.

Якщо приснився не процес позбавлення невинності, а просто констатація факту, значить, за версією сонника Катерини Великої, в реальному житті молода особа має достатню розсудливо і вмінням володіти собою, щоб зберегти свою честь і репутацію.

Вагітна незаймана

Незважаючи на тривожний приснився сюжет, в якому недоторканим дівчатам довелося пережити уві сні вагітність і пологи, тлумачі мають позитивне роз’яснення, пов’язане зі швидким вирішенням проблем і турбот в реальному житті.

Міллер вагітність і пологи дівочої сновідіци уві сні, пов’язує з прибутком і удачею. Варто насторожено ставитися до нових знайомств і необдуманим зв’язків, оскільки є великий ризик піддатися обману.

Тримайте себе в руках, скоро все налагодиться

Втратити цноту чоловікові обіцяє тлумачами великий успіх у протилежної статі. Однак не потрібно розраховувати на швидку зміну своєї репутації, оскільки вона безпосередньо залежить від ваших дій.

Молодій особі, яка напередодні втратила цноту, побачити подібне сновидіння віщає про внутрішньому неспокої сновидящей, пов’язаному зі своїм новим статусом. Також такий сюжет віщує тривоги панянки з приводу небажаної вагітності, які наяву виявляться всього лише безпідставними страхами.

Не сумнівайтеся, Ваш ризик виправдається

Бачити уві сні дівчину і знати, що вона незаймана, згідно сонником Катерини Великої, віщає чоловікові про те, що заради благополучного розв’язання поточної справи, доведеться піти на ризик, який, швидше за все, буде виправданий.

Згідно Мусульманському тлумачу, втратити цноту уві сні, віщує про наступну, нової стадії розвитку сплячої людини. Так, людям, зайнятим кар’єрою або просуванням власного бізнесу, позбавлення уві сні дієвості, передрікає необхідність вжити рішучих кроків для власного розвитку.

Сонник невинність, до чого сниться невинність уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: