Сонник намиста, до чого сниться намиста уві сні

Щоб зрозуміти, що саме символізують намиста, які наснилися уві сні, сонник радить їх уважно розглянути і згадати навіть, на перший погляд, незначні подробиці сновидіння. Лише тоді стане ясно,, до чого сниться це прикраса. Як відомо, намиста мають безліч властивостей: матеріал, з якого виконані намистини, нанизані на нитку, а також колір і довжина.

Наприклад, відчуття тісноти в області шиї або тяжкості наводять тлумачі сновидінь на думку про «золотій клітці». Якщо приснилося прикраса надто помітне, вигадливе, схоже, наяву не вистачає почуття захищеності. В принципі будь-який дискомфорт може свідчити про захворювання, яке поки що носить прихований характер.

Якщо вам неймовірно сподобалися намиста на вітрині розкішного магазину, і ви дуже засмучені уві сні тим, що не можете собі дозволити таку дорогу покупку, сонник поспішає вас втішити: вас чекає справжнісінький, цілком відчутний подарунок.

Тлумачення, до чого сняться намиста на шиї, має не менше позитивний сенс: в реальній дійсності вам належить велика угода, можливо, придбання авто або нерухомості.

Колір, матеріал та інші властивості

Все, до чого сняться намиста з каменів, різнокольорових, блискучих, надзвичайно привабливих, сонник пов’язує з красивим життям, розкішшю, безліччю різноманітних задоволень.

Якщо уві сні фігурує перли, намисто з якого ви отримали в подарунок, вас чекає успіх у всіх життєвих сферах відразу. Це як раз той випадок, коли вдасться блиснути всіма своїми талантами, зустріти справжню любов або воскресити колишні почуття.

Тлумачачи,, до чого сниться перебирати перлове намисто, сонник делікатно натякає на вашу нерішучість. Вам і справді нелегко визначитися з вибором другої половинки і прийняти остаточне рішення, адже навколо так багато спокус.

Білі намиста уві сні часто уособлюють чисті і благородні наміри по відношенню до вас. Якась впливова персона по ряду причин щиро бажає вам добра і всіляко сприяє вашому просуванню, ні на що не претендуючи натомість.

До чого сняться червоні намиста, сонник пояснює майбутнім напруженням африканських пристрастей у відносинах. Особливо значення сновидіння стосується закоханих, хоча подібні образи відвідують уві сні і після довгих років спільного життя.

Чорні намиста можна тлумачити і як емблему печалі, і як символ захищеності, сталості та сили. Сонник пропонує виходити з колірних переваг сновидіння, адже далеко не у всіх культурах чорний асоціюється з трауром.

Найчастіше бачити уві сні намисто доводиться тим, кому не звикати на славу потрудитися і отримати за це гідну винагороду. Ви не боїтеся труднощів, легко виправили непередбачені перешкоди. У вас і на цей раз все вийде, — обіцяє сонник.

Тлумачення сучасного сонника засноване на ледь вловимим схожості між намистинами і сльозами: тобто, якщо уві сні наснилися намиста, належить пролити чимало сліз наяву. Про причини великого плачу тлумач замовчує, не виключено, що доведеться всього лише порізати цибулю на кухні.

Багато сонники одностайні в думці, що порвані або розсипалися намисто — недобрий знак. Сновидіння можуть підстерігати сумні сюрпризи в особистому житті, якщо уві сні з прикрасою стався нещасний випадок. Втім, якщо ви навмисно розірвали нитка, ваші проблеми і неприємності залишаться позаду.

Сонник намиста, до чого сниться намиста уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: