Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник найвищий будинок, до чого сниться найвищий будинок уві сні

Побачивши уві сні найвищий будинок, не складно дізнатися, до чого воно сниться, особливо маючи у своєму розпорядженні різні сонники. За версією більшості відомих тлумачів, висотка — це символ досягнення намічених цілей. Але тільки в тому випадку, якщо з нею не сталося нічого поганого в вашому баченні.

Коротко про висоту

Якщо вам приснилося найвищий будинок — це просто чудово. Само по собі це сновидіння пророкує успіх і процвітання, але для більшої точності можна заглянути в короткі тлумачення.

 • Бачити перед собою хмарочос, в якому ви живете — до процвітання.
 • Підніматися на останній поверх висотки до себе на роботу — вас чекає кар’єрне благополуччя.
 • Височезнне будова зі скла — ознака того, що пора стати скромніше.
 • Піднятися на самий верх дуже великого будови — до досягнення цілей.
 • Падати уві сні з висоти — до неприємних ситуацій через вашого марнославства і гордині.
 • Сонник Г. Х. Міллера

  Якщо вам приснилися високі будівлі з зеленими насадженнями і налагодженою інфраструктурою навколо них — це означає, що вас чекає радість відкриттів нових країн, а також життя довге і забезпечена.

  Так само легко і просто сонник Міллера пояснює,, до чого сниться будівництво висотки. Подібне сновидіння означає швидке нововведення в справах звичних або ж щось кардинально протилежне тому, що є у вас зараз. Може йтися, як про роботу, так і про захоплення.

  Бути «під хмарами» — знак успішного життя

  Бачити себе в сні на даху дуже високого будівлі — добрий знак. Але є деякі нюанси, на які варто звернути увагу: на даху дув сильний вітер — не варто бути відвертими з малознайомими людьми, а якщо ви бачите себе засмагає на даху хмарочоса — досягнете всього, до чого прагнули практично відпочиваючи.

  Хочете знати,, до чого сниться сидіти на куполі цирку — погортайте сторінки Циганського сонника. Знайдете таке тлумачення сну — вас чекає життя яскраве, повне пригод і позитивних емоцій. А ось якщо наснилося, що ви сидите на куполі церкви, то це обіцяє життя багату духовними радощами.

  «А ми монтажники-висотники…», або Кар’єра: то вгору, то вниз

  Багатьох чоловіків цікавить,, до чого сниться сон про те, що вони працюють на висоті. Сонник пастора Лоффа пророкує: бути на стіні високого будинку, що будується — ознака швидкого підвищення. А якщо уві сні ви були на самій верхівці хмарочоса, приладжуючи до будови антену або якийсь передавач — чекайте, що до вас надійде дуже важлива інформація, яка допоможе вам зайняти високе положення і в колективі, і в очах керівника.

  Катастрофи та інші біди, як символ проблем

  Про небезпеку попереджає сонник Цвєткова, тлумачачи,, до чого сниться падіння найвищої будівлі. Той, кому приснилось подібне, повинен бути готовий до перешкод, які можуть виникнути в його житті. А якщо падіння уві сні відбулося в результаті вибуху, то це пророцтво про великі фінансові витратах.

  Ще гірше, якщо ви бачите власне падіння з багатоповерхового будинку — стережіться в такому випадку травм і аварій наяву, попереджає сонник Нострадамуса. Особливо, якщо ви розбилися уві сні.

  Сонник найвищий будинок, до чого сниться найвищий будинок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: