Сонник невидимка, до чого сниться невидимка уві сні

Відчувати себе невидимим уві сні, відповідно до інтерпретації сонників, свідчить про нерозкрите потенціалі сплячої людини, відсутності інтересів і цілей у житті. А ось те,, до чого сниться шпилька-невидимка, говорить про виникнення неприємних ситуацій через поверховості, лінощів і неуважності сновідящего.

Невидимка в сонник Міллера символізує скритність

Гюстав Міллер приснився шпильку для волосся уособлює з замкнутістю сновидіння, його невміння відкритися оточуючим, проявити себе і свій потенціал. Стати уві сні невидимкою, віщує сонником виникнення думок або вчинення дій, про які захочеться промовчати.

Бути невидимкою уві сні — відсутність індивідуальності

Сонник медіума міс Хассе роз’яснює,, до чого сниться стати невидимкою, суперечливою натурою сновідящего. Тяга до морального комфорту змушує Вас тримати людей на відстані, але при цьому, Ви потребуєте в близькому спілкуванні. Ваші зміни в настрої, багатьом не зовсім зрозумілі і сприймаються як примхи характеру.

За роз’ясненнями дворянського сонника Н. Гришиной, приснилося бачення, в якому вдалося стати невидимкою, говорить про кардинальні зміни в житті, зміні звичного укладу і оточення.

Ще одну версію,, до чого сниться бути невидимим, розкриває сонник Лонго. За версією тлумача, сновидец гостро відчуває свою непомітність і марність в колі людей. Ймовірно, такі почуття виникають через те, що у Ваша індивідуальність пригнічена або неяскраво виражена. До того ж, Ваше прагнення уникати відповідальності, часто негативно оцінюється оточуючими.

Мати магічні здібності уві сні або піти на ризик наяву

Наснилося, що ви володієте надприродними здібностями робити різні предмети невидимими? Значить, незабаром доведеться піти на відчайдушний крок, щоб захистити себе або захистити близьких. Можливо, Ви вдамося до підлості і наклепі, підставивши тим самих певних людей. На щастя, обман не розкриється, що дозволить зберегти честь і репутацію, але тільки не совість.

Бути уві сні магом або чарівником, вказує на зміни, які торкнуться ділову сферу життя. Швидше за все, сновідящій запропонують високу посаду, на яку той претендує або підвищать гонорар.

Людина-невидимка обіцяє обмануті надії

Чути, але не бачити людину уві сні, вважаючи, що він невидимка, свідчить про надмірну довірливість сновидіння. Наївне сприйняття світу може обернутися серйозними проблемами і неприємними ситуаціями, поки не зрозумієте, що світ складається не тільки з яскравих фарб, але і темних тонів.

Сучасний тлумач розшифровує,, до чого сниться людина-невидимка, наклепом і обманом таємного недоброзичливця, що доставить немало клопоту в найближчому часі. Також приснився образ попереджає про те, що планам і задумам сплячого не судилося реалізуватися. Дівчатам, бачити подібну картинку уві сні, віщує сонником про зраду коханого.

Невидимка для волосся виконує бажання

Сновидіння, в якому милим панночкам пощастило побачити на своїй голові шпильку-невидимку, пророкує швидке заміжжя. Дівчині вдасться втілити свої плани і вийти заміж за симпатичного їй чоловіка. Бачити заколочку на чужій жіночої голівці — для реалізації задуманого доведеться почекати або самої проявити ініціативу.

Сонник невидимка, до чого сниться невидимка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: