Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник невістка, до чого сниться невістка уві сні

Нова родичка в будинку викликає інтерес і ревнощі. До чого вона сниться рідні чоловіка, які уроки може сама отримати від сновидінь? Сонники, тлумачачи образ невістки уві сні, підказують, чого слід чекати в майбутньому.

Що віддаси, то і отримаєш

Пророцтва мають певну закономірність, образ невістки є пророчим і уособлює:

 • Чоловікам роботу і успіх,
 • Свекрухи неприємності,
 • Молодим золовкам ревнощі,
 • Самої невістці — щасливу або незавидну долю в шлюбі.
 • Багато що залежить від емоційного забарвлення сновидінь. Якщо людина відчувала яскраві емоції, то наяву для них з’явиться причина.

  Для старшої рідні бачити уві сні невістку може бути як поганим, так і хорошим знаком. Матері хлопця чекають сварки, але якщо їй наснилося, що невістка тікає з дому, попереду період удач. Свекру має бути нова робота, на якій слід проявляти сумлінність. Якщо приснилося, ніби він обіймав невістку, сонник Мандрівника пророкує йому прибуток.

  Сонник Міллера: колишня

  До чого сниться колишня невістка? Якщо син сварився з нею, значить, він скоро знову одружується. Бачити її неохайною, що плаче — за сонником Міллера, це знак перешкод. Чиясь смерть уві сні говорить, що розставання — остаточне. Якщо смерть засмучує, то син зійдеться з колишньої. Наснилося, ніби емоції з приводу чиєїсь смерті були відсутні — можлива скороминуща зустріч колишнього подружжя.

  Золовкам: невірність

  До чого сниться невістка дівер або зовиці? Французький сонник стверджує, що їм вона є уві сні, як попередження про можливе зраді.

  За тлумаченням Хассе, бачити її — передвістя великого подиву чи ревнощів. Не слід піддаватися сумнівним спокусам, які можуть мати фатальні наслідки. Якщо брат уві сні починає бити свою дружину — чекай подружньої зради.

  Переживання за онуків

  Для людей похилого віку бачити вагітну невістку — наяву належить переживати з приводу майбутніх онуків або племінників. Для неї самої відчувати себе вагітною уособлює її власне благополуччя.

  Якщо жінка приснилася собі в цій ролі, то вагітність, яка радує, віщує достаток, а небажана — занепокоєння, несподівані зміни. До чого сниться, що була вагітною і народила нездорового малюка? Сонники пророкують підлий обман.

  Життя в родині чоловіка

  Лають або хвалять батьки чоловіка — дуже корисна інформація з точки зору прогнозів на майбутнє. До чого сниться старанно прибиратися на очах у свекра або свекрухи, щоб догоджали? Сонники прогнозують засмучення, неприємні зміни. ) Лаятися з матір’ю хлопця — біда, розбрати, мирно розмовляти — сімейне благополуччя.

  Якщо свекор цілується з невісткою, а свекруха перебуває в гарному настрої, тоді за сімейне благополуччя можна не переживати — все складеться добре. Тлумачення сну, в якому свекор цілується в щічку має ще одне значення: невістка почувається зобов’язаною батькові чоловіка, її турбує, як краще його віддячити.

  Якщо невістка бачить, ніби танцює перед ними гола, відчуваючи нестерпний сором — це попереджає про жахливий скандал. Крутиться одна у весільній сукні — буде привід для смутку. У хустці на голові — отримає звістки. Танцює уві сні у весільній сукні і відчуває свою красу — попереду світлі перспективи.

  Сонник невістка, до чого сниться невістка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: