Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник наречена, до чого сниться наречена уві сні

Якщо ви побачили уві сні дівчину в красивому весільному вбранні, готуйтеся до благополучного життєвого періоду. Сонник вважає, що наречена, задоволена своїм красивим весільним платтям пророкує швидке отримання спадщини. Зовсім інакше пояснюється,, до чого сниться плаття порване і брудне. Подібне означає, що доведеться зіткнутися з розчаруванням і нездійснених мрій.

Сучасний тлумач

Сучасний сонник вважає, що примарилося наречена, з незадоволенням одягається в весільне вбрання, може символізувати холодні відносини з вашим обранцем (обраницею) або зростаюче неприйняття місця роботи. Швидше за все, в майбутньому доведеться розлучитися з колись близькою людиною або змінити професію.

Цілувати в сні молоду — до щасливого примирення друзів. Якщо сниться, що наречена цілує інших, значить, з’явиться велика кількість різноманітних задоволень і нових друзів.

Якщо ж ви удостоїлися поцілунку, такий сон принесе міцне здоров’я та удачу вам і вашим улюбленим.

Якщо поцілувавши уві сні наречену, ви бачите, що вона хвора або змучена — це значить, що наяву не будете задоволені поведінкою друзів або досягнутим успіхом.

Сучасний сонник попереджає, що побачена в нічних мріях байдужа наречена, передрікає купу дрібних неприємностей і низку невдач, що здатні зіпсувати будь-які відчуває задоволення.

Пророцтва Фрейда

Фрейд вважав, що жінка, яка бачить уві сні шлюб з коханою людиною, скоро відчує зміни в особистому житті. Це може бути примирення після сильного скандалу з тією людиною, з яким вже зневірилися відновити добрі стосунки.

Проблема сновідіци може бути в тому, що вона занадто сильно вимагає від свого партнера офіційного визнання відносин. Щоб відновити нормальний хід подій потрібно трохи заспокоїтися — через деякий час шанси на заміжжя стануть набагато вище.

Як вчить сонник Фрейда, якщо наречена — ваша дочка, то підсвідомо ви порівнюєте себе з нею, визнаючи першість за більш молодою особою. Ви помічаєте, що змінилися і постаріли, а дочка немов залишається все такою ж. Бачачи себе на місці молоденької нареченої, ви мрієте бути нею, домогтися такого ж успіху.

Еротичний і Езотеричний сонники

Опис,, до чого сниться наречена, мається на еротичному тлумачі. Якщо молода дівчина уві сні бачить себе в шлюбній сукні, то в житті їй зроблять вигідну пропозицію. Воно необов’язково буде шлюбним — можливо, впливова людина захоче зробити її коханкою або утриманкою.

Якщо наречена приснилася чоловікові, то таке сновидіння попереджає про швидке одруження за потребою. Еротичний сонник передбачає, що партнерка завагітніє, і сновидец буде нести за це відповідальність.

Езотеричний сонник вважає, що дівчина, яка виявилася в сновидінні нареченою, в реальності ніколи не вийде заміж. Причиною цього можуть послужити як особисті перешкоди, так і війна.

Якщо подібний сон бачить заміжня жінка, він обіцяє їй вдівство через небезпеку, що нависла над чоловіком або суспільних негараздів.

Пояснення сну Мандрівником

Пояснення,, до чого сниться наречена, дає і Мандрівець. Даний сонник вважає, що життєва ситуація чоловіки-сновидіння скоро зміниться. В який бік відбудеться зміна можна судити по зовнішності приснилося нареченої — ніж вона красивіше і молодше, тим краще підуть справи. Якщо ж наснилося, що вона погано одягнена, брудна, хвора або негарна, то таке сновидіння обіцяє невдачі в робочій діяльності, відсутність перспектив і довгий чекання чогось.

Бути уві сні нареченою для дівчини означає тривале очікування, наповнене стражданням, духовні страждання і великі зміни в житті. Сонник Мандрівника вважає, що якщо ділова жінка бачить себе в білій сукні, то такий сюжет передрікає невдалі угоди і відсутність прибутку.

Якщо сниться шлюбна церемонія, що проходить без вашої участі, то таке сновидіння обіцяє самотність і порожню оманливу надію.

Різні передбачення

Якщо чоловікові наснилася подруга або дружина в ролі нареченої, це означає, що в даний момент він кілька сумнівається в своїй чоловічій силі, побоюється неминучого провалу. У сновидінні він прагне повернутися в той час, коли він був молодий і повний сил, а успіх у жінок був постійний.

Бачити уві сні свою дочку в якості нареченої для чоловіка означає приємну подорож або прогулянку. Також приснилося може обіцяти побачення з тією людиною, яку давно вже мріяли побачити, але зустріч з деяких причин була неможлива.

Якщо вдові або самотній жінці сниться, що вона наречена, то в реальному житті доведеться розраховувати лише на сльози, неприємності і побутові негаразди.

Сонник Езопа вважає, що для чоловіка такий сюжет передвістя удачі або вигоди. Для нареченого, не пов’язаного поки узами шлюбу, приснилося обіцяє багатство, поліпшення життєвих обставин, до якого призведе шлюб.

Сонник наречена, до чого сниться наречена уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: