Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник нещасний випадок, до чого сниться нещасний випадок уві сні

До чого сниться нещасний випадок? Сонник стверджує: попереду неприємності, погані перспективи для починань, конфлікти вдома і на роботі. Але іноді бачення уві сні обіцяє допомогу друга, подолання складнощів, успішне завершення справи.

З ким він стався?

Пригадайте, хто став його жертвою — від цього залежить тлумачення сну. Отже, нещастя трапилося з:

 • Вами — будьте більш уважні в повсякденності;
 • Кимось іншим — похмурі обставини;
 • Батьками — різко погіршиться їх здоров’я;
 • Чоловіком — у нього складні часи на роботі, потрібна ваша підтримка будинку;
 • Дитиною — велика небезпека травмуватися, постарайтеся обмежити його активність.
 • Сонник Міллера: уникайте поїздок

  До чого сниться бачити нещасний випадок? Сновидіння застерігає від будь-яких поїздок, подорожей найближчим часом, щоб уникнути небезпеки.

  Неприємності, важка боротьба

  Приснилося бачення попереджає про неминучі неприємності, які принесуть страждання. Але не варто засмучуватися: вони незабаром закінчаться і настане сприятливий період.

  Бачити, як різко падають ваші акції уві сні, означає: треба буде напружена боротьба за досягнення дуже важливої ​​мети. При цьому ви виявите, що ваш друг весь час допомагав — незважаючи на власні втрати.

  Конфлікти, розчарування

  До чого сниться нещасний випадок в дорозі через швидкої їзди? Сонник підказує: треба проаналізувати, в якій області сплячий рухається занадто швидко і дати подіям йти своєю чергою.

  Подія трапилася в будинку? Бійтеся непорозумінь, чвар, конфліктів зі своїми домочадцями.

  Наснилося бачити нещасний випадок на море? Це означає: треба буде любовне розчарування. Людина, в якого ви були безоглядно закохані, продемонструє далеко не кращу сторону свого характеру.

  Невдачі в бізнесі, скандали з колегами

  Якщо він трапився на суші уві сні — сонник попереджає: готуйтеся до невдалих бізнес-проектам. Не слід повністю залежати від партнерів — вони можуть підвести. Крім того, ви самі можете допустити помилку.

  Це сталося на роботі? З колегами можливі непорозуміння і скандали. Постарайтеся знайти компроміс, спільну мову.

  Трохи пригальмуєте, попереду погані перспективи

  До чого сниться нещасний випадок під час звичайних подій? Сонник повідомляє: ви занадто швидко рухаєтеся по життю. Слід трохи пригальмувати, постаратися надати своєму житті цілісність.

  Бачити такий сюжет уві сні — це попередження про тривалих погані перспективи. Варто припинити свої плани, а від деяких і зовсім відмовитися.

  Приснилося власну поведінку може розповісти, як той, хто лежить справляється при виникають складнощі. Якщо, ставши свідком нещасного випадку, злякався побаченого, поспішив сховатися, значить, не може протистояти поточним невдач.

  Зумієте впоратися з ускладненнями

  Якщо ж уві сні, побачивши, як з кимось сталося нещастя, він допомагав потерпілому — значить, і наяву зможе впоратися зі складнощами різного роду.

  Хорошою ознакою є бачення, де сплячому вдалося врятуватися при настільки гнітючих обставин. Сонник обнадіює: незалежно від несприятливої ​​картини, ваша справа завершиться успішно.

  Приснився сюжет обіцяє: ви зможете не тільки подолати складності, але навіть обернути ситуацію на свою користь.

  Сонник нещасний випадок, до чого сниться нещасний випадок уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: