Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник негода, до чого сниться негода уві сні

Негода уві сні символізує короткочасні труднощі і незначне погіршення здоров’я. Сонник розгляне різні варіацій сновідного образу і точно розповість, до чого сняться погані погодні умови.

Загальна тлумачення

Тлумачення сну необхідно починати з розуміння, що в мріях може бути дуже навіть дивна і зовсім не типова для реальності погода.

Як правило, вона є лише фоном для інших подій, і зазвичай відображає внутрішній стан сновидіння і його звичайні або бажані відносини з зовнішнім світом.

Так сонячний день означає успіх і душевну гармонію, а негода натякає на негаразди, як в душі, так і в справах.

Конкретні явища

Традиційно негода сама по собі не несе якогось особливого сенсу, і розглядати її слід виключно в поєднанні з власними відчуттями і сновідійним сюжетом. Проте, сонник пропонує найпоширеніші інтерпретації негоди уві сні.

 • Похмурий день — пригнічений настрій, хвороба.
 • З дрібним мрячить дощиком — надзвичайне везіння.
 • З проливним дощем — неприємна розмова, можливо, з начальником.
 • З вітром — образа від близької людини.
 • З туманом, вогкістю — раптові зміни на краще.
 • Ураган — обман, шахрайство.
 • Шторм — душевна буря.
 • Приємна негода — радість, заспокоєння.
 • Не засмучуйтесь!

  Наснилася негода зі шквальним вітром? Після смуги неприємностей неодмінно настане благополучний період. Тому сонник радить не переживати і вже зараз налаштуватися на хороше.

  До чого сниться осіння негода з вогкістю, але без вітру? Це символ безрадісних роздумів. Довелось бачити, що на вулиці уві сні бруд і сльота? Готуйтеся до життєвих негараздів і розбіжностей з рідними.

  Чи готові?

  Приснився похмурий і хмарний день? У справах з’являться незначні перешкоди, до того ж ви можете захворіти.

  Якщо уві сні ви збиралися на пікнік, а негода завадила вилазці на природу, то наяву обдурите друзів, і вони цього не пробачать.

  Якщо ж синоптики передбачили ясну погоду після негоди, то сонник обіцяє довгий і щодо безбідне житіє.

  Трактування по Міллеру

  До чого сниться моторошна негода за сонником Міллера? Цей фоновий образ символізує нестійкість успіху. Спочатку нам несказанно пощастить, а трохи пізніше прийдуть сумніви і розчарування.

  Впевнені?

  Наснилося, що сидите вдома, а за вікном моторошна негода? Ви добровільно і навіть із задоволенням поринете в безодню депресії.

  Цей же сюжет має більш позитивне тлумачення і обіцяє уві сні удачу в любові або виграш в грі.

  Бачити за вікном суцільну пелену туману або дощу — гірше. Сонник підозрює, що ви неадекватно оцінюєте якусь ситуацію.

  Тримайтеся!

  До чого сниться негода ще? Пригадайте, де саме вас застали погані погодні умови. Наснилося, що ви були в дорозі, і пролився дощ? Підведуть ненадійні ділові партнери.

  Бачити, як затягнуло небо під час пікніка, означає, що доведеться пережити кілька поганих подій одночасно. Якщо ви примудрилися в дощовий полудень кататися на човні зі своєю половиною, то готуйтеся до зради.

  Уві сні довелося виходити з дому в негоду? Сонник пророкує отримання поганих звісток і невдалу відрядження.

  Сонник негода, до чого сниться негода уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: