Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик плаче, до чого сниться покійник плаче уві сні

Сказати напевно,, до чого сниться плаче небіжчик, не просто. Трактування залежать від того, з якого сонника ви будете черпати знання. У зв’язку з тим, що у кожної народності своє ставлення до смерті, значення сновидіння, в якому небіжчик плаче, буде діаметрально протилежним. Східні тлумачі пророкують благодать, а ось європейські вважають, що мрець, ридаючий уві сні — вісник драми.

«Мертві душі» Г. Х. Міллера

В сонник Міллера можна знайти безліч тлумачень, пов’язаних зі смертю. Ось, які значення, на його думку, мають мрії, в яких небіжчик плаче.

 • Схлипує померла мати — до хвороби близької людини.
 • Здорова мати приснилася мертвої і ллє сльози — до недуги самого сновидіння.
 • Бачити, як тато сльозами обливається — до втрати грошей.
 • Незнайомий небіжчик плаче уві сні — до неприємних новин.
 • Далекий родич, живий наяву, засмучений — незабаром він звернутися до вас за допомогою.
 • Покійні бабусі чи дідуся плачуть уві сні — до вісточці від далеких родичів.
 • Померлі батьки підкажуть, як вчинити

  До чого сниться покійна мама, відповісти не складно. Слов’янський сонник, наприклад, обіцяє прикрощі, пов’язані з дітьми, якщо такі є. А ось, покійна мама, що ллється сльози над вами, згідно Мусульманському сонником — знак захисту вищих сил. Після такого бачення можете сміливо братися за будь-яку справу.

  Покійний батько, на відміну від мами, пророкує стан справ фінансового характеру. Якщо приснилося, що батько плаче в голос, відмовтеся від всіх сумнівних операцій. А ось якщо батько упускає скупу сльозу — можете погоджуватися на ризикові авантюри, залишитеся у виграші, підказує Китайський сонник.

  «Родинні» душі попередять про небезпеку

  Якщо вам наснився плаче брат, який помер в реальності, то зверніть увагу на те, як він при цьому поводиться. Небіжчик плаче і обіймає вас уві сні — чекайте різкого погіршення здоров’я. Тікає — буде все відмінно у вас.

  Жінка, яка плаче сестра, «почувши в бозі» в реальності, уві сні вистачає вас за руки і обіймає — не дозволяйте нікому вирішувати за себе, наказує сонник Друїдів.

  «Немертвих» в реальності — Обдаруйте увагою близьких

  Найчастіше питання, що задається сонником, це,, до чого сниться мертвим живий наяву людина. У більшості випадків це пророкує довге життя. Але все ж, незважаючи на радісне тлумачення, необхідно враховувати всі деталі. Якщо вам приснилося, що живий наяву один упокоївся, і ви стали свідком того, як новоспечений небіжчик плаче — це може означати сварку між вами через ваш егоїзму.

  Або, може, бабуся, яка перебуває в доброму здоров’ї, уві сні померла, і ви бачите, що вона говорить «Не плачте!», Ридаючій над її труною рідні? Це означає, що вона потребує вашої турботи. Бабуся лежить в труні, і сльозинки котяться по її щоках? Ви її чимось образили.

  Не видно, як небіжчик плаче, а чути, або Як уникнути інтриг…

  Не можна обійти увагою сновидіння, в якому ви тільки чуєте, як небіжчик плаче, а самого його не бачите. До чого сниться подібний сюжет, знає Циганський сонник.

  Тлумачення сну може здатися дещо дивним, проте прийміть це як даність і постарайтеся виконати поради тлумача. Чути в сні схлипи мерця — це знак того, що в реальному житті ви можете стати жертвою інтриг. Щоб не допустити подібного, вам необхідно усамітнитися.

  Сонник небіжчик плаче, до чого сниться покійник плаче уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: