Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник небіжчик цілує в губи, до чого сниться покійник цілує в губи уві сні

До чого сниться, як небіжчик цілує в губи? Таке бачення уві сні обіцяє пригоди, біди, перешкоди для справ, погіршення самопочуття. Однак сонник дає і більш сприятливі тлумачення цього сюжету: можливий вдалий бізнес або кар’єрне зростання.

Удача в справах

Важливо пригадати свої емоції після приснився. Якщо вам неприємно — чекайте проблем. Коли ж емоційний стан було нейтральним, а тим більш позитивним, значить, наяву все буде благополучно.

Жінці поцілунок небіжчика уві сні віщує: хтось розкриє секрет, який вона хотіла б приховати.

Приснився поцілунок небіжчика для людей, що займаються комерцією, сприятливий. Сонник стверджує: бачення обіцяє підприємцю ділової успіх, вдалі угоди, більший прибуток.

До чого сниться діловим людям цілуватися з покійним? Сонник сповіщає: наяву настає відмінний період для здійснення планів, нових починань.

Перешкоди, хвилювання

Цілуватися з померлим в губи уві сні часто провіщає появу перешкод на роботі. Можливо, недруги стануть шкодити, щоб «підсидіти» сновидіння.

Дівчині бачити, ніби її небіжчик цілує в губи означає: з’явився залицяльник, до якого вона не відчуває теплих почуттів.

Наснилося цілувати померлого в губи, але відчувати при цьому дискомфорт? Сонник попереджає: незабаром розпочнеться період тривог, хвилювань.

Успіх на роботі

Якщо недавно поховали дорогого вам людини, бачити і цілувати його уві сні — означає, просто висловлювати свою любов, співчуття, що його немає. Однак не варто надовго зациклюватися на мінорних переживаннях, адже можна придбати депресію, звідки вийти буде дуже проблематично.

Наснилося, як цілує знайомий померлий, відносини з яким при житті були хороші? Це означає: попереду успіх на роботі. Незабаром кар’єра сплячого піде вгору.

Крім того, такий сюжет уві сні обіцяє не просто успішний бізнес, справи, але відкриття нових горизонтів, перспектив дальшого поступу.

Побережіть здоров’я

Однак бачити цілування саме в губи, отримане від покійного — часто передвістя нещастя, горя. Іноді сновидіння попереджає: у кого-то з близьких серйозні проблеми зі здоров’ям, аж до летального результату.

Таке бачення попереджає і про погіршення свого здоров’я. Потрібно звернути пильну увагу на своє здоров’я, щоб попередити розвиток серйозної хвороби.

До чого сниться, ніби незнайомий небіжчик цілує в губи? Сонник повідомляє: наяву можливі великі непередбачені витрати, уникнути яких не вдасться. Слід продумати, де при необхідності можна дістати грошей.

Хто це був уві сні?

Сонник пропонує різні тлумачення сну відповідно до того, хто з померлих це був:

 • Батьки — завдяки своєчасному раді сновидец подолає труднощі;
 • Чоловік — туга за померлим, небажання його відпустити;
 • Хлопець / дівчина — знак зради нинішнього бойфренда (подруги);
 • Родич — матеріальні втрати;
 • Незнайомець — хтось із близьких людей може серйозно захворіти.
 • Сонник Міллера: будьте обережнішими при веденні справ

  До чого сниться, ніби небіжчик цілує в губи? Сновидіння має негативний зміст і віщує нещастя, проблеми. Треба бути обережними при веденні бізнесу, а також простежити за своїм самопочуттям.

  Сонник небіжчик цілує в губи, до чого сниться покійник цілує в губи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: