Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник намисто, до чого сниться намисто уві сні

Красиве, елегантне і витончене намисто наяву обіцяє жінкам приємні враження. Однак уві сні це прикраса може мати абсолютно несподіване тлумачення. Дізнатися,, до чого сниться подібне сновидіння, допоможе сонник.

Знак почестей

Бачити уві сні намисто на собі — вважається знаком високих почестей і успіху у оточуючих. Само по собі прикраса символізує гідне становище в суспільстві, багатство і благополуччя.

Якщо уві сні ви бачите дороге намисто на шиї іншої людини і не дуже затишно себе при цьому відчуваєте, ймовірно, в реальному житті вас гризе заздрість, ревнощі та інші ниці почуття.

Для жінок

Для жінки бачити витончене намисто на шиї або руці — до великої кількості шанувальників. Однак не варто сприймати на віру все їх обіцянки. Багато з них далекі від повної щирості.

Якщо ж жінці уві сні подарували настільки дорогий подарунок, то у неї люблячий чоловік і хороші з ним стосунки. Якщо ви самостійно одягли на шию витончене кольє, то сонник тлумачить як добровільну залежність від партнера. Але це зовсім не говорить про любов і повагу з його боку. Найімовірніше, вас просто використовують.

Для молодої дівчини уві сні отримати в подарунок коштовності подібного виду — дуже добре. В майбутньому у неї буде гідний чоловік і будинок — повна чаша.

Дії

Поганим знаком сонник вважає втратити намисто уві сні. Це обіцяє втрату коханої людини і самотність. У той же час знайти витончене виріб гарантує сновидіння зворотне значення. У зв’язку з цим дуже легко зрозуміти, до чого сниться вкрасти намисто. Ймовірно, понад вам дається знак, що щастя своє ви намагаєтеся будувати на бідах інших людей.

А ось купувати коштовність сонник тлумачить як знамення добрих новин. Наснилося, що ви зламали золоте намисто? Зверніть увагу на свою поведінку, воно занадто вільне. Порвав намисто, особливо з перлів обіцяє збитки, сльози і втрати через власну дурість.

Матеріал і каміння

Дуже велике значення має матеріал і інкрустація намиста. До чого сниться, наприклад, діамантове кольє? Подібна коштовність на шиї може приснитися до розчарування в коханні.

Подарунок у вигляді дорогого намиста з каменів зазвичай гарантує наяву несподіване, але дуже привабливу пропозицію. А якщо таке сновидіння наснилося молодій дівчині, то скоро вона вийде заміж. Просте металеве намисто символізує скромного, небагатого людини, а коштовності з каменів натякають на заможного і шанованого чоловіка.

Червоне намисто сниться до швидкого сором через незручної ситуації. А блакитне символізує причетність до божественних знань, терпимість і вірність. Поява уві сні моделі з бірюзи сонник розшифровує як виконання заповітного бажання.

Перлинні вироби

Особливим значенням наділяє сонник намисто з перлів. Через свого таємничого перламутрового блиску воно має зовсім різне тлумачення в сонник.

Наприклад, красиве перлове намисто означає успіх в бізнесі, торгівлі і громадській діяльності. У той же час розірвання перлове намисто обіцяють печаль і сльози.

Самостійна розшифровка

Не завжди сонник може в точності пояснити, до чого сниться конкретне сновидіння. Адже доводиться враховувати особисті обставини, відчуття і інші деталі.

Якщо ви бажаєте самостійно зрозуміти, до чого сниться сон, подумайте про його загальному значенні. Так кольє на шиї відповідно до класичного тлумачення сонника символізує якісь обов’язки, які сновидец приймає добровільно.

Якщо модель зроблена з каменів, має гарний вигляд, а уві сні ви відчуваєте себе комфортно, значить наяву вас влаштовують особисті або ділові відносини. Важке, незручне, нехай навіть золоте кольє, більше нагадує нашийник може приснитися в зворотній ситуації.

Сонник намисто, до чого сниться намисто уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: