Сонник натільний хрестик, до чого сниться натільний хрестик уві сні

Віра в Бога — це визнання його справжньої силою, яка перевершує силу аргументів, фактів і логіки. Кожен для себе вирішує сам, вірити чи ні. Не всі віруючі люди носять натільний хрестик, але і не всі ті, хто носить, є віруючими. Про існування Бога сперечаються століттями, але ми поговоримо про інше. Снився вам коли-небудь Господь? А що-небудь інше, зі Всевишнім пов’язане? Ось хоча б, хрестик, наприклад? Якщо так, то пропоную заглянути в сонник і дізнатися,, до чого сниться подібне? Про що попереджає нас такий сон? Навіщо ми бачимо уві сні символи такого роду?

Ладанка на грудях

Бачити уві сні натільний хрестик у себе на шиї — знак того, що прийшов час забути образи і пробачити кривдників, говорить сонник Міллера.

Наснилося, що ви одягаєте комусь на тіло хрест — наяву ви з доброї волі прийдете на допомогу малознайомої людини, хоча вас не будуть про це просити.

Сниться, що ви теребите свій натільний хрестик, переживаючи через чогось, — подібне сновидіння — відображення реальності. Ви занадто сильно переживаєте про щось.

Якщо уві сні ви одягаєте собі на шию чужий оберіг — чекайте новин про хвороби близьких, пророкує сонник Ванги.

Матеріал для оберега

Бачити уві сні золотий оберіг — на превелике щастя і радості, дарує надію сонник Цвєткова.

Приснився срібний хрестик — в реальному житті ви стоїте на порозі депресії, однак друзі вам допоможуть впоратися з неприємностями.

Побачити уві сні срібну ладанку з золотим розп’яттям — до істотної набирання зарплати або до отримання великої суми грошей, обіцяє Місячний сонник.

Натільний хрестик, зроблений із заліза, — знак того, що вам слід запастися терпінням і вірою в краще, тоді ваші проблеми пройдуть, не заподіявши вам особливого клопоту.

Дерев’яний символ віри обіцяє міцне здоров’я і успіх у всіх сферах діяльності, але за умови, що ви не будете скупитися і скупитися, пророкує Жіночий сонник.

Хрестик з міді або іншого кольорового металу — символ надії на краще. Як би важко вам зараз не було, знайте, скоро настануть зміни.

Придбати або знайти

Наснилося, що вам пощастило знайти золотий натільний хрестик — до швидкого одруження для неодружених людей, що мають другу половинку, а для сімейних — ваша любов без праці витримає будь-які випробування і напасті.

Купити уві сні ладанку — до випробувань: новий — до благополучного результату, купувати чийсь оберіг — щоб уникнути проблем, доведеться докласти чимало зусиль, пророкує Весняний сонник.

Сниться, що вам подарували розп’яття — в житті з’явитися людина, яка допоможе вам у подальшому. Не нехтуйте новими знайомствами, не факт, що ви знайомі зі своїм покровителем.

Продати або втратити

Бачити сон, в якому ви втратили свій натільний хрестик і не намагаєтеся його шукати — до хвороби і страждань, попереджає Східний сонник.

Шукати уві сні втрачене розп’яття — до можливих перешкод у виконанні планів: знайти — вам вдасться усунути перешкоди своїми силами. Зрозуміти, що втрачено безповоротно — доведеться звертатися за допомогою, одному з труднощами не впоратися.

Наснилося, що ви продаєте оберіг з ланцюжком — до зради і обману. Будьте напоготові, не дайте заздрісникам застати себе зненацька.

Зламаний хрест або інші неприємності

Переплавити свій натільний хрестик на якусь прикрасу — в реальному житті станеться ситуація, в якій ви через страх і невпевненість в собі можете зрадити або підставити під удар свого друга або колегу.

Наснилося, що вам подарували зламаний натільний хрестик — до сварки з другом або родичем, засмучує своїм тлумаченням сонник міс Хассе.

Сниться, що у вас вкрали розп’яття — до розставання, розлуки з близькими людьми, а можливо навіть і до розлучення, якщо хрестик був із золота.

Сонник натільний хрестик, до чого сниться натільний хрестик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: