Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник настінні годинники, до чого сниться настінні годинники уві сні

Які у вас виникають асоціації, коли уві сні з’являються настінні годинники? Деякі сонники вказують на наближаються зміни, що терзають спогади, пояснюючи,, до чого сниться цей предмет. Що ще може передвіщати приснився сюжет?

Що пророкує Міллер?

Доктор вважає — бачити настінні годинники уві сні, говорить про появу ситуації, де слід проявити витримку і вправність для досягнення позитивного результату. Жінці приснилося сновидіння сповіщає про необхідність серйозно зайнятися особистими справами.

Час для переоцінки цінностей

Сонник Денніз Лінн вказує на сприятливий період задуматися про свою життєву позицію і її цінності. Бачити багато настінних годинників, означає, що ви перебуваєте в «підвішеному» стані, і, не маючи планів на майбутнє, живете одним днем.

Чаклунка Медея пов’язує приснився предмет з невблаганно біжить часом. Що ви встигли здійснити заплановане? Що не дає вам завершити задумане? Можливо, колишні пріоритети вже давно втратили для вас актуальність?

Наближаються зміни!

Якщо приснилося багато різних настінних годинників, які йдуть в унісон, значить, як запевняє сонник Мандрівника, у сновидіння з’явиться велика кількість шансів змінити своє майбутнє. Який шлях ви виберете, туди в майбутньому і прийдете. Постарайтеся подумати про це завчасно.

Величезні зміни віщує сонник, тлумачачи,, до чого сниться шалений дзвін курантів. Можливо, зміни, що відбуваються в країні, сильно відіб’ються на житті сновідящего.

Що посіяв, те й пожинаємо…

Багато старовинних курантів уві сні передвіщає розплату за скоєні вчинки. Езотерики пророкують каяття і сором, пояснюючи,, до чого сниться спостерігати, як йдуть годинникові стрілки. Сонник Ванги говорить про те, що спляча персона зовсім не цінує життя і ті блага, якими її обдарувала доля.

Тривожним, але значущим є сновидіння, в якому доводиться дарувати цей предмет небіжчикові. Сучасний суміщений сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться такий сюжет, вказує на крах планів сновидіння, через схильність до сумнівних задоволень і розваг.

Ви на коні!

Бачити, як йдуть великий настінний годинник, означає, що вміння розпоряджатися своїм часом скоро принесе плоди. Заводити їх уві сні — ознаменовує позитивні метаморфози сплячої особи. Електронні годинники обіцяють нові відкриття, шляхом невтомних суперечок з опонентами.

Працюйте над собою!

Купувати уві сні цей механізм, говорить про те, що ви губитеся в складних ситуаціях, кидаючи справу на самоплив. Молодий леді, якій довелося купувати настінний годинник, сонник радить позбутися від легковажності і безпечності.

Побачити, що вони уві сні зупинилися, позначає, що обрані шляхи реалізації недієві. Постарайтеся подумати над своїми помилками і правильно зорієнтувати себе на результат.

Тримайтеся!

Досить тривожним є сновидіння, в якому доводиться чути бій курантів, які давно зупинилися. Такий сюжет сповіщає про неприємні події, здатних вплинути на фінансове становище сновидіння і його близьких людей.

Подробиці

Загальний сонник вважає, що вид і стан годинникового механізму сильно впливає на загальне тлумачення сну:

 • Зупинилися уві сні куранти — віщають про застій в житті;
 • Годинники з зозулею — пророкують довге життя;
 • Зламані — кажуть про відчуження, боязні бути відкинутим суспільством;
 • Розбиті — сповіщають про біди і втрати;
 • Жінці втратити їх — сімейні негаразди зроблять сновидицей нещасної.
 • Сонник настінні годинники, до чого сниться настінні годинники уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: