Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник насильник, до чого сниться насильник уві сні

Насильство уві сні явна ознака того, що вас щось змушують робити всупереч бажанню і волі. Це також ознака швидких змін, зазвичай негативних. До чого сниться насильник — розбереться сонник.

За Міллеру

Бачити уві сні насильника і відбиватися від нього, на думку сонника містера Міллера — до великих неприємностей і навіть реальної біді. Якщо насильство абсолютно над кимось із близьких чи знайомих, то саме йому належить пережити неприємні моменти.

Деталізація бачення

Якщо молодий панночці наснилося, що вона стала жертвою ґвалтівника, то в дійсності станеться щось, після чого її кине кохана людина. Однак сонник впевнений, що тлумачення сну безпосередньо залежить від деталей.

 • Бачити насильника по телевізору — до уявної небезпеки.
 • Чути про нього по радіо або від інших — ви намагаєтеся жити не своїм життям.
 • Суд над злочинцем уві сні — до знущань наяву.
 • Насильник для молодої дівчини — в майбутньому до шлюбу за розрахунком.
 • Для зрілої — до досягнення мети.
 • Для заміжньої — до домашнього скандалу і ймовірно розлучення.
 • Наснилося, що ви спостерігали за згвалтуванням? Сонник підозрює, що ви занадто часто намагаєтеся нав’язати власну думку іншим або надаєте на людей тиск тим чи іншим способом, часом навіть не помічаючи цього.

  Поговоріть!

  До чого сниться, що напав маніяк? Швидше за все, в голові крутиться настирлива думка, яка не дає спокою. Щоб позбутися від тяжких роздумів, досить поговорити по душах з тим, кому ви довіряєте.

  Наснилося, що напав маніяк? Вам уготовано зрада старого друга. Якщо ж уві сні відбиватися довелося відразу від декількох гвалтівників, то сонник дає образу два трактування.

  Або ви будете працювати (відпочивати) в галасливій і не найнадійнішою компанії, або вороги затіяли хитромудрий план, спрямований проти вас.

  Не перебільшуйте…

  До чого сниться тікати уві сні від насильника? На думку сонника, це буквально означає, що ви боїтеся відповідальності або не в силах виконати якесь зобов’язання.

  Якщо вам довелося тікати від підозрілого типу, то ви втомилися від напруженого життя, так як намагаєтеся зробити більше, ніж можете. Сонник радить на час зупинитися, переглянути пріоритети і цілі.

  Наснилося, що довелося тікати від переслідування? Ви схильні перебільшувати значення деяких речей і ситуацій, які на ділі виявляються несуттєвими.

  Бийтеся до останнього!

  До чого сниться, що вам таки вдалося втекти? В реалі ви зумієте чудесним чином уникнути неприємностей і більш того, домогтися потрібної мети.

  Якщо ж на вас вчинив замах маніяк, а ви так і не змогли відбитися і втекти від нього, то ризикуєте потрапити в залежність від якоїсь особистості яких обставин.

  Сонник нагадує: навіть найжахливіший кошмар про насильника не несе негативу, якщо вам вдається відбитися від нього уві сні.

  Повне позбавлення!

  Сноведійний насильник уособлює внутрішні страхи, погані звички і емоції. Наснилося, що ви змогли вбити його? Незабаром вас покине весь негатив, і жити стане простіше.

  Якщо під час нападу вдалося вбити нападника, то проявивши рішучість, ви впораєтеся з труднощами наяву.

  Іноді поява насильника вказує на реальну небезпеку для здоров’я і життя. Тому якщо ви зуміли вбити його, то сонник впевнений: це буквально означає, що уві сні ви відвели від себе біду.

  Не дивно…

  До чого сниться, що ви і є злочинець? Бачити себе насильником уві сні — до багатства, яке буде зароблено нечесним шляхом.

  Якщо в реалі вам треба буде розв’язати якесь завдання, і ви розумієте, що доведеться діяти проти своєї або чужої волі, то немає нічого дивного в тому, щоб бачити себе в настільки негативної ролі.

  Сонник насильник, до чого сниться насильник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: