Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник народити дівчинку, до чого сниться народити дівчинку уві сні

Бачити уві сні народження дочки знак дуже хороший, який віщує щастя і процвітання. Ймовірно жінка побачила таке сновидіння, мріє про це і в реальному житті, або вже чекає дитину.

Сон, в якому не заміжньої дівчині приснилося народження дочки, віщує заплямовану репутацію, причому в цьому, швидше за все буде винна вона сама.

Якщо ж дівчина заміжня побачила такий сон, її чекають несподівані звістки і хороші новини.

Як трактує сонник, народити дівчинку уві сні для вагітних жінок є дуже сприятливим знаком, він обіцяє здоров’я і легкі пологи.

Наснилося народження доньки у себе вдома, значить, ваші проблеми, і труднощі в реальності скоро закінчаться.

В сонник провісниці Ванги народити дівчинку уві сні означає подив і якісь приємні клопоти наяву, в цілому таке сновидіння носить позитивний характер, можливо, навіть що в дійсності ви завагітніє дочкою.

Для кожної жінки народження дитини це справжнє диво, тому таке сновидіння вважається дуже світлим і приємним.

Сон, в якому жінці вже має дорослого дитини сниться народження дочки, віщує повернення пристрасті і романтики в стосунки з чоловіком (коханим).

Згідно сонником, народити дівчинку уві сні з болісними але благополучними пологами, означає труднощі в рішенні проблем, які незважаючи ні на що вирішуватися добре.

Якщо ж пологи уві сні були швидкі і надзвичайно легкі, наяву ви зможете перекласти справи на плечі іншої людини, а самі зітхнете з полегшенням.

Наснилося, що ви приймаєте пологи, в реальності прийміть участь в якомусь незначному подію, наслідки якого будуть для вас несподіваними.

Бачити уві сні як хтось із родичів помирає під час пологів, знак того, що ваші спроби врегулювати відносини з близькими людьми навряд чи матимуть успіх.

Якщо ж вам наснилися власні пологи, значить, наяву доля дасть вам шанс почати нове життя.

В сонник Фрейда народити дівчинку уві сні означає прибуток в дійсності, скоріше за все найближчим часом ви завершите якесь важливе справу і отримаєте винагороду.

Так само народження дочки знак того, що наяву ви почнете нові несподівані для вас відносини, можливо з малознайомою людиною, які принесуть вам багато приємних емоцій і щастя.

До чого ще сниться народження дівчинки

До чого сниться народження мертвої дівчинки — приснився сон, в якому ви народили мертву дівчинку, значить, насправді вас чекає самотність. Іноді такий сон передвіщає хворобу.

Уві сні у вас з’являється небажана або незапланована дочка, значить, в реальності ви дуже скоро отримаєте нагороду за ваші труди і старання.

Пологи блакитноокою дівчинки — на превелику радість.

Пологи в муках — до благополуччя в родині.

Пологи у воді — до прибутку або поповнення в сім’ї.

До чого сниться народження дівчинки схожою на маму — сон, в якому, народжується донечка, схожа на маму — на щастя.

Хтось інший народжує дівчинку, прямо на ваших очах — до здійснення бажань.

Сон, в якому ваша дочка народжує дівчинку, знак того, що у неї буде світле майбутнє.

Якщо уві сні ви народили дівчинку і не можете намилуватися її красою, значить, наяву вас чекає великий успіх.

Сонник народити дівчинку, до чого сниться народити дівчинку уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: