Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник народити близнюків, до чого сниться народити близнюків уві сні

Багато вагітні жінки бачать уві сні, як вони народжують — це нормальне явище, яке уособлює занепокоєння і очікування швидкого дива. А ось, якщо в реальності ви не вагітні, але уві сні вам все ж сталося привести на світ дитину, а може навіть і не одного. До чого сниться народити близнюків, зрозуміти не складно — це знак подвоєння всього, що у вас є. Але все ж розшифруйте і дрібні деталі теж, радять сонники.

Пророцтва Міллера

Вас можуть турбувати безпідставні підозри, проте вони будуть марними, так як удача не відвернеться від вас, пророкує сонник Міллера тим чоловікам, яких цікавить, до чого сниться, що їхні дружини народили близнюків.

Для незаміжньої дівчини таке бачення означає появу в житті взаємних почуттів, посилених вдвічі. А ось, для вагітної жінки, бачити такий сюжет означає успішне розродження.

Якщо народилися хлопчики — Чекайте удачу

До чого сниться, що ви народили близнюків, причому саме хлопчиків, знає Східний сонник: гряде період, коли будуть виконуватися навіть найсміливіші бажання. Але з тією умовою, що ви докладете до їх реалізації хоч мінімальне старання.

Проявіть більше уваги до своїх близьких, підказує сонник пастора Лоффа, якщо вам приснилося, що ваші новонароджені хлопчики плачуть. А ось, посмішки близнят символізує вдале починання справи.

Бачити народження дівчаток — провісник чудес

Якщо вам довелося уві сні народити близнюків жіночої статі, то це бачення «обіцяє» вам справжнє диво наяву, радує Англійська сонник. Ви легко народили дівчаток? Будете відчувати себе немов у казці, де здійснюються мрії.

А якщо наснилося, що на світ з’явилися дівчатка, принісши вам величезні страждання, то легка печаль все ж буде затьмарювати ваше щастя. Радує лише те, що вона буде швидкоплинною.

Крім цього, народження дівчаток обіцяє одержання новин. Малятка уві сні були гарненькими, чистенькими — звістки порадують. А якщо наснилися брудні або засмучені, то чекайте неприємних звісток.

Різностатеві близнюки: Від невпевненості до нових відкриттів

Народити близнюків уві сні різної статі — символ нестабільності. Якщо вам приснилося, що ви народили хлопчика і дівчинку, то це говорить про те, що ви перебуваєте в «підвішеному» стані, боячись зробити невірний крок і зробити помилку.

Народження хлопчика і дівчинки уві сні було для вас радісним несподіванкою? Трактування сюжету буде такою: абсолютно раптово ви відкриєте в собі вміння, про які навіть не здогадувалися раніше, веде мовлення Китайський сонник.

Колір волосків у новонароджених

Для того щоб отримати правильне тлумачення сну, часом бувають потрібні дрібні деталі. У випадку з сюжетом, в якому вам довелося народити близнюків, це може бути колір волосків у немовлят, підказують сонники. Отже, до чого сняться:

 • Блондини — на подив;
 • Брюнети — досягнете поставленої мети;
 • Руді — ви будете викручуватися і хитрувати;
 • Різний колір волосся — обіцяє успіх в тих справах, за які ви боялися раніше братися;
 • Лисі головки — не варто опускати руки при невдачі, пробуйте знову.
 • Сонник народити близнюків, до чого сниться народити близнюків уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: