Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник народити дитину, до чого сниться народити дитину уві сні?

Сновидіння є невід’ємною частиною нашого життя. Прокидаючись вранці, ми часто ловимо себе на думці, про що хоче нас сповістити сон. Особливу цікавість, викликають сни пов’язані із пологами.

Сонник народити дитину

В цілому, трактувань, до чого сниться поява на світ малюка, більше позитивних. За сонником Міллера народити дитину — хороший знак. Це і сімейне благополуччя, і матеріальна стабільність, і легкі пологи в реальності. Однак, в такому сні важливі деталі: що саме снилося, стать і вік людини, якій приснився даний сон, і навіть те, хто з’явився на світ: хлопчик чи дівчинка. Тому, для того, щоб сформулювати пояснення сну конкретніше, постарайтеся пригадати деталі.

Сонник народити дитину

Почнемо зі статі та віку людини. Для молодої дівчини дати життя малюкові уві сні має двояке значення. З одного боку, якщо дівчина народила дитину, згідно сонника, вона скоро, дуже скоро, вийде заміж і її сон втілиться в життя. Інші сонники запевняють, що дівчина, яка побачила такий сон, буде залучена в неприємні ситуації та конфлікти, вирішення яких забере у неї багато сил і енергії. Так само сонник Медеї попереджає про ризик опинитися в легковажних зв’язках після побаченого сну.Якщо такий сон сниться жінці, яка перебуває у шлюбі — це знак того, що зараз саме час для зачаття. Так само сонник ХХІ століття запевняє нас, що для жінки народити дитину уві сні — це можливість випробувати справжнє сімейне щастя, пишатися своїми дітьми.

Для літніх представниць прекрасної статі, такий сон — сигнал про небезпеку, адже він може передвіщати хвороби шлунково-кишкового тракту або сечовивідної системи. Особливо на останню варто звернути увагу.

Якщо раптом чоловік народив дитину уві сні, його чекає процвітання, причому, чим більше дітей з’явилося від нього, тим краще. Еротичний сонник говорить, що чоловікові, який побачив такий сон, для досягнення успіху доведеться докласти багато зусиль.

Приймати уві сні пологи — в реальному житті взятися за важку справу, завершення якої буде сприятливе, але зажадає від вас сил і терпіння. Якщо уві сні ваша подруга народила дитину — можете її порадувати: у неї буде щасливе сімейне життя.

До чого ще сниться народити дитину уві сні?

Залежно від протікання пологів трактування відрізняються. Легкі пологи уві сні — швидке вирішення всіх проблем, успіх у всьому, щастя в родині, довгоочікуване полегшення від турбот, важкі — до невдачі. Якщо вагітній сниться поява власного малюка — значить наяву все буде добре.

Згадайте, яку дитину ви народили. Для пояснення, до чого приснилися пологи, це важливо. Маленький новонароджений уві сні, згідно сонника, — це величезні зусилля, які вам доведеться докласти для здійснення задуманого; великий — успіх і благополуччя у всьому. Якщо новонароджений сильно забруднений кров’ю — сонники попереджають про можливі проблеми зі здоров’ям ваших близьких. Народити мертву дитину — це швидке позбавлення від всіх турбот. Народити недоношену дитину, згідно одних сонників — до несподіваного прибутку, за іншими — до горя та збитків.

Стать малюка так само впливає на трактування того, до чого сниться такий сон.

Народити хлопчика уві сні — сприятливий знак для всіх: для жінки — це сімейне щастя, для молодої дівчини — безтурботність та веселощі, для чоловіка — процвітання, а для вагітної — швидкі, легкі пологи.

Народити дівчинку — не так сприятливо, як хлопчика. Для жінки це матеріальний достаток. Для дівчини — знак про те, що варто подбати про свою репутацію. Для чоловіка — це попередження ризику залишитися без фінансів.

Якщо ви народили багато дітей уві сні, значення сну збільшитися рівно на стільки, скільки дітей з’явилося на світ.

Марина

Мені наснилося, що я народила дитину — дівчинку. Знаю, що говорять, що це до дива. І диво таки сталося — я деякий час шукала роботу, але всюди були неприйнятні умови, а зараз мене взяли на вакансію, яка мене влаштовує повністю. Причому, роботодавець мене сам знайшов, через знайомих. От і не вір після цього у сонники та дива.


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: