Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник народити дитину, що означає коли сниться що я народила дитину?

Сновидіння є невід’ємною частиною нашого життя. Прокидаючись вранці, ми часто ловимо себе на думці, про що хоче нас сповістити сон. Особливу цікавість, викликають сни, пов’язані із пологами. «Що означає коли сниться, що я народила дитину?» — запитують жінки. Народити уві сні хлопчика або дівчинку і дізнатись, що це означає досить просто, необхідно лише пригадати хоч трохи подробиць.

Короткий зміст:

Основні значення

Сонник народити дитину

Український сонник. Одразу відмітимо, що за Українським сонником народити малюка — це добрий знак. Він віщує і сімейне благополуччя, і матеріальну стабільність, і легкі пологи в реальності, якщо ви вагітні насправді. Однак, є важливі деталі: стать дитини і ваш вік.

Почнемо з вашого віку. Для молодої не заміжньої дівчини такий сон має одразу два значення. З одного боку він пророкує швидке заміжжя у майбутньому, якщо народився хлопчик. З іншого боку, якщо народилась дівчинка, сон попереджає про небезпеку, про те, що ви невдовзі потрапите у неприємні ситуації та конфлікти, вирішення яких забере багато сил і енергії.

Якщо такий сон сниться жінці, яка перебуває або перебувала у шлюбі — це знак того, що у вас є можливість відчути справжнє щастя від життя у родині. Для розлученої жінки цей сон є провісником нових відносин. Якщо у вас вже є діти, то це може стосуватись і їх — ви будете ними пишатися. Стать дитини, яку народили уві сні, згідно Українського сонника, не має значення у даному випадку.

Для літніх жінок такий сон є сигналом про небезпеку, адже він може передвіщати хвороби, пов’язані із шлунком, кишечником, а також із суто жіночими органами. Особливо на останні варто звернути увагу. Знову ж таки, стать дитини у даному випадку значення не має.

А от Англійський сонник говорить про те, що жінка, яка побачила такий сон, має шанс значно покращити своє життя, але для досягнення успіху доведеться докласти багато зусиль. Стать дитини і вік жінки у даному випадку значення не мають: у вас є можливість, але для її втілення доведеться витратити багато зусиль.

Додаткові значення

Китайський сонник. Що означає коли сниться, що ти народила дитину? Пологи були легкі? Вас чекає швидке вирішення всіх проблем, успіх у всьому, щастя в родині, довгоочікуване полегшення від турбот. Пологи були важкі? Це до неприємностей у реальному житті. Якщо ви вагітна у реальному житті і вам наснилися пологи, значить, наяву все буде добре, навіть якщо уві сні пологи пройшли важко.

Якщо новонароджений сильно забруднений кров’ю, то це попередження про можливі проблеми зі здоров’ям ваших близьких людей. Народити мертву дитину сниться до швидкого позбавлення від всіх турбот.

Народити хлопчика уві сні — це сприятливий знак для всіх: для жінки — це сімейне щастя, для молодої дівчини — безтурботність та веселощі, для літньої жінки — злагода та благополуччя.

У цьому відео структуровано надано відповідь згідно сонників:

Народити дівчинку уві сні вже не так сприятливо. Для молодої дівчини — це знак про те, що варто подбати про свою репутацію, попередження про стосунки, які можуть закінчитись для вас розбитим серцем. Уважно обирайте партнера та використовуйте засоби захисту, якщо у реальному житті ви не хочете завагітніти, не знаходячись у шлюбі. Для дорослої жінки, а також для жінки літньої цей сон пророкує матеріальний достаток.

Марина

Мені наснилося, що я народила дитину — дівчинку. Знаю, що говорять, що це до дива. І диво таки сталося — я деякий час шукала роботу, але всюди були неприйнятні умови, а зараз мене взяли на вакансію, яка мене влаштовує повністю. Причому, роботодавець мене сам знайшов, через знайомих. От і не вір після цього у сонники та дива. Я заміжня, дитина вже є.

Валерія

Я почала шукати значення цього сну, бо від подруг чула, що якщо уві сні ти народила дівчинку, то це до неприємностей. Знайшла цей сайт і переконалась, що неприємностей таки варто очікувати: «народила» дівчинку, сама я молода і незаміжня. Але я точно знаю, що сон — це попередження, а не гарантовані події, тому просто стала уважніше дивитись навкруги, тим більше, я одразу зрозуміла з якого боку чекати неприємностей.

За кілька днів до цього я познайомилась із хлопцем, який одразу почав натякати на інтимну близькість і я вже зібралась на цю близькість погодитися, бо чого чекати… Отже, про це сон і попередив. Звичайно, я одразу впала на «мороз», хлопець зрозумів, що швидко йому не обломиться і зник. А ще за кілька днів я дізналась, що він взагалі гуляє по дівчатам.

Оленка

Знаєте, взагалі то у народі говорять, що народити хлопчика — це до якихось негараздів, а народити дівчинку уві сні — до дива. І я помічала, що це стається саме тек. Якщо мені сниться хлопчик — маленький хлопчик — то у цей же день дійсно щось стається, мені доводиться кудись бігти, робити те, що не було заплановано і справи ці, як правило, зовсім не приємні. А от якщо наснилась дівчинка, то може бути як приємний сюрприз, так і не дуже. Раджу вам зробити невеличку корекцію у статті, адже ви не вказали важливі значення «з народу».

Марина (адміністратор сайту)

Олена, у даному випадку ви, скоріш за все, маєте на увазі, що вам наснився хлопчик чи дівчинка. Але у статті річ про народження дитини. Ключове слово — народження дитини. Ви маєте її народити уві сні. А якщо вам просто наснилась дитина, ваша, чужа — то ви праві, дуже часто хлопчик сниться до якихось турбот, а дівчинка до сюрпризу чи дива.

Оленка

Взагалі так, я саме це і мала на увазі. Просто дивно, що не помітила одразу слово «народження». Такий сон мені снився дуже давно, коли я була вагітна першою дитиною, але я вже і не пам’ятаю, що тоді сталося і чи сталося щось взагалі. Пам’ятаю, що снилося мені народження хлопчика, але я вже на той момент знала з УЗД, що маю народити хлопчика.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: