Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник немовля на руках, до чого сниться немовля на руках уві сні

Побачили уві сні немовляти на руках і хочете дізнатися,, до чого сниться подібний сюжет? Відповідь допоможе відшукати сонник. Велика частина тлумачів говорить, що подібне сновидіння віщує те, що Вам потрібно докласти дуже багато зусиль для досягнення задуманого.

Але, тлумачення сну немовля на руках може бути і іншим. Вкрай важливо звернути увагу на стан здоров’я дитини і на його поведінку. Ці деталі значать багато. Залежно від особливостей побаченого подібне сновидіння також може означати проблеми, поповнення сімейства, печалі, набуття надії.

Якщо малюк, якого Ви качали уві сні на руках, був хворий, то готуйтеся в реальному житті зустрітися з важкими негараздами і життєвими труднощами. Постарайтеся пройти всі ці випробування гідно, не кидаючи почате на половині шляху. Тільки твердість духу і наполегливість допоможе подолати негаразди і без серйозних втрат увійти в новий, більш благополучний період життя.

Якщо немовля на руках привидівся жінці, яка перебуває в положенні, то можна передбачити стать ще не народженого малюка. Згідно сонником, якщо уві сні новонародженого тримає жінка, то народиться саме дівчинка, а якщо чоловік — з’явитися на світ хлопчик.

Сон, в якому Ви тримаєте немовляти на руках, підкинутого Вам кимось, за сонником означає, що зовсім скоро в реальному житті Вас очікує грошова прибуток. Утворюється вона звідти, звідки Ви її зовсім не очікуєте. Можете вже подумати про те, на що витратите гроші.

Ще ряд тлумачень такого сновидіння

Один з сонників каже, що качати немовляти на руках хворого і плаче до зради в реальному житті. Ще один варіант,, до чого сниться цей сон — важка депресія. Можливо, щоб позбутися від депресивного стану доведеться навіть звернутися до лікаря і пройти курс спеціальних антидепресантів.

Заколисувати дитину на руках уві сні і бачити, що у Вас при цьому брудні руки до численних труднощів і невдачі. Якщо руки чисті, дитина лепече або посміхається, то, за сонником, наяву у Вас з’являться тверда віра в успіх і сили, для того, щоб домогтися поставлених цілей. Впевненість і активність допоможуть досягти того, про що і не мріялося.

Згідно сонником, не тільки тримати на руках новонародженого, але і при цьому годувати його грудьми до здійснення всіх бажань. Чи збудуться вони досить швидко і без особливих зусиль з Вашого боку. Ще один варіант,, до чого сниться подібне — небувала удача.

Говорити уві сні з немовлям, якого тримайте на руках, до хвороби в реальному житті. За Східним сонником новонароджена дитина символ приємних сюрпризів, які відбудуться зовсім скоро. Ймовірно, користуватися подарунками долі Ви зможете тривалий час.

Якщо молодій жінці привидівся саме хлопчик немовля на руках, то зовсім скоро у неї з’явиться новий шанувальник. Чоловікові побачити сновидіння до допомоги вірного друга у важкій ситуації. Немовля дівчинка на руках пророкує успіх у творчих справах і у всіляких починаннях. Сонник радить не упустити вкрай зручний момент і не втратити представилися можливості.

Також в сонниках можна відшукати пояснення того,, до чого сниться абсолютно голий малюк на руках. Виявляється, побачити саме цей сюжет уві сні до великої біди. Щоб звести її наслідки до мінімуму потрібно підключити весь свій розум, витримку, а також терпіння. Крім цього можна заручитися дружньою підтримкою. Вона допоможе пережити багато труднощів.

Сонник немовля на руках, до чого сниться немовля на руках уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: