Сонник нападає собака, до чого сниться нападає собака уві сні

Добра собака, побачена уві сні, уособлює любов і відданість. Якщо ж собака нападає і кусає, то в даному випадку сонник трактує таке сновидіння досить негативно. Тут абсолютно точно можна говорити про те,, до чого сниться злий пес — до зради.

Щоб якомога точніше розшифрувати прівідевшіеся сюжет, необхідно звернути увагу на всі подробиці сновидіння і порівняти його з сонником. Трактування змінюється в залежності від особливостей сценарію.

Бачити уві сні собаку, нападаючу на Вас, безумовно до зради близької людини. Це може бути і один, і родич, і коханий, і навіть рідна дитина. Варто якийсь час бути більш уважним до свого оточення. Можливо, саме знаючи,, до чого сниться собака, вдасться мінімізувати біду, передбачену сонником.

Якщо Вам приснилося, що нападає зграя собак розлючених і сильних, то остерігайтеся травм і автомобільних аварій. Кидаються один на одного собаки попереджають про складнощі, які виникнуть в любовних відносинах. Але, неприємностей вдасться уникнути в тому випадку, якщо уві сні Ви розтягнули забіяк зграю і заспокоїли псів.

Існує ще одне пояснення того,, до чого сниться безліч гавкають чотириногих «друзів». По одному з сонників якщо уві сні напала зграя собак, то в реальному житті потрібно серйозно побоюватися за свою власну життя або ж за майно. Недруги або конкуренти здатні завдати Вам серйозної шкоди.

Якщо саме чорна собака нападає, то чекайте великих неприємностей. У житті може початися справжня «чорна смуга». За кольором приснився тваринного можна судити про рід подій, що очікуються в реальності.

Тлумачення сну з сучасного сонником

Остерігатися великий або маленькою псини і відчувати витікаючу від неї загрозу до складних відносин між Вами і родичами або ж близькими друзями. Аналогічним чином трактується і побачена в нічних вантажах скажена собака. Людина, який користувався безмежною довірою, «застромить ніж в спину» абсолютно в несподіваний для Вас момент.

Якщо уві сні велика собака нападає на Вас, то готуйтеся до неприязні або помсти з боку впливової людини. З цим громадянином або громадянкою Ви вже знайомі і, можливо, навіть підтримуєте досить дружні стосунки. Сонник радить бути гранично обережним і не вирішуватися деякий час на серйозні угоди. Дані заходи допоможуть уникнути значних неприємностей.

А, до чого сниться смерть пса? Виявляється, вбити собаку, що напала уві сні — милостивий знак. В реальності Ви зможете викрити затівати проти Вас змову і попередити вчинення злочинів. Якщо пса Ви просто поранили, то, не сумнівайтеся, згідно сонником Вам вдасться чинити гідний опір зрадникам і помститися їм за їх підлість.

Чутне за спиною гарчання за сонником позначає втручання в сферу особистих інтересів хитромудрого інтриганта. Подібне сновидіння не завжди означає поразку. Якщо використовувати його як попередження і проявити обачність, то можна здобути перемогу над хитруном.

Укусив Вас псина передрікає наяву можливі сварки з друзями через гроші. Не варто давати в борг ні за яких обставин, тому що існує досить великий ризик зіпсувати назавжди через це відносини з дорогими людьми.

Якщо на Вас уві сні напала зграя собак, постарайтеся будь-яким чином відбитися від них. Якщо це вдасться, то все погрозливі небезпеки розвіються. Сонник попереджає, що подібний сюжет нічного сну є своєрідним попередженням для тих людей, хто велике значення надає духовних практик.

Сонник нападає собака, до чого сниться нападає собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: