Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник наливати воду, до чого сниться наливати воду уві сні

З огляду на, що вода — це символ життя, причому не тільки в реальності, але й уві сні, то приснився сюжет про те, що вам довелося наливати воду, має непогане значення. Втім, щоб не помилитися з тлумаченням сну, сонники рекомендують уточнити, що і чим ви наповнювали. Знаючи це, ви без праці розшифруєте,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера

Наснилося вода ототожнюється сонником Міллера з багатством, достатком і міцним здоров’ям. Тому, якщо ви бачите уві сні, що наливаєте воду в будь-яку ємність, то це означає отримання прибутку або хороших новин. Тим, хто хворий, таке бачення обіцяє швидке одужання.

Зачерпувати воду в пригорщі і пити її уві сні — ознака душевного спокою й умиротворення. А ось вмиватися нею означає, що внутрішні зміни найкращим чином позначаться і на зовнішньому вигляді.

Набирати стакан, або Успіх залежить від вас

Розбираючись,, до чого сниться мрія, в якій ви наливаєте воду, згадайте, чи не стакан ви нею наповнювали, радить сонник Нострадамуса.

Якщо вам примарився стакан з набраної вами чистої джерельної водицею, то це означає, ви зумієте направити свої думки в потрібне русло. Іншими словами, таке бачення, приснився, обіцяє вдале планування і реалізацію намічених кампаній.

А ось бачити за скляними гранями брудну рідину — сигнал про невдачі, які спіткають вас, якщо ви не продумає свої дії як слід.

Набирати воду в пляшку — ознака колективної роботи

Якщо бачите уві сні, що ви наливаєте воду в пляшку, то, на думку Сучасного сонника, таке бачення позначає вміння і бажання працювати в колективі. Ви розумієте, що домогтися успіху самотужки складно, а ось злагоджена спільна робота — запорука успіху.

До чого сниться, що ви наповнюєте пляшку мінералкою з газом? У колективі намітяться хвилювання, пов’язані з вашим рішенням, яке ви прийміть, не порадившись з іншими. Погано, якщо уві сні гази мінералки розірвали скляну тару на частини — це ознака розколу в колективі, засмучує сонник.

Повний відерце водиці як символ добродушності і альтруїзму

Сонники, роз’яснюючи,, до чого сниться наливати воду у відро, звертають вашу увагу на те, що це була за водиця.

Ви налили в відро криничної води? Це ознака того, що ви дуже добра і чуйна людина, готовий допомогти кожному, хто потребує, запевняє сонник Ванги.

Наповнили діжку уві сні дощової водичкою? Чекайте несподіваного приїзду гостей. А якщо у вас уві сні виявилося ціле відерце каламутній смердючої рідини, то це означає, що властивий вам альтруїзм зіграє проти вас.

Куди ще набирали воду

Пристосувань і ємностей, в які можна наливати воду, безліч. Ось, наприклад, якщо вам приснилося одна з нижче запропонованих «тар», то вам буде корисно дізнатися, до чого вона сниться. Отже, ви наповнювали:

 • Ванну — відмінне здоров’я буде радувати вас ще довгий час;
 • Чайник — ви відчуваєте почуття самотності, тому намагаєтеся знайти споріднену душу;
 • Самовар — ви дуже «домашня» людина, не дозволяйте іншим змінювати вашу сутність;
 • Бочку — у вас є шанс зірвати непоганий «куш», не пропустіть його;
 • Каструлю — вас чекають приємні сімейні клопоти;
 • Басейн — ви з легкістю подолаєте будь-яку перешкоду.
 • Сонник наливати воду, до чого сниться наливати воду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: