Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник немовля дівчинка, до чого сниться немовля дівчинка уві сні

Про що можуть розповісти сновидіння? Те, що люди бачать уві сні, може сказати багато про що, і це підтверджується не тільки численними сонниками, але і багатовіковими спостереженнями. Щоб, як можна точніше розшифрувати те,, до чого сниться дівчинка-немовля, рекомендується дуже докладно запам’ятати всі подробиці сну, і лише потім шукати його тлумачення.

Практично всі популярні сонники відносять сновидіння про дітей до позитивних, що передвіщає якісь приємні несподіванки, радість, і інші позитивні моменти. Однак, мова йде лише про здорових і красивих дітей, плюс, дуже важливі всі ваші дії, від яких також буде залежати семантика тлумачення кожної картинки і події, які відвідали вас в нічні години. Отже — запам’ятовуйте всі деталі.

Сонники про снах про дівчаток-немовлят

Згідно езотеричного сонником, бачити уві сні дівчинку немовляти, віщує якесь радісна подія. Воно може стосуватися і самого сновидіння, і його близьких. Чи буде це пов’язано з матеріальними благами — про це збірник тлумачень не говорить.

Сонник Цветкова пов’язує таке бачення з благополуччям, які чекають на людину, яка побачила його, але якщо малятко брудна, або оголена — то це віщує тривоги, і навіть клопоти, які з’являться в найближчому майбутньому.

У тому ж тлумачі можна знайти і пояснення сновидіння, в якому мати піклується про новонародженої малятку, його розшифровують, як сон, що передвіщає здоров’я і їй, і дитині.

Дівчинка немовля, весело грає в чистій воді — обіцянка швидких радощів, а ось якщо вона сумує або плаче, і ви побачили це, і не знаєте, до чого це сниться, то збірка попереджає, на вас затаїли образу. Придивіться до свого оточення.

Тим, хто тримає дівчинку немовляти на руках, слід підготуватися до проблем, вони будуть перешкоджати досягненню намічених цілей, але, якщо дитина сміється або посміхається, сонник запевняє, що сновидець з ними впорається.

А ось хворе дитя в ваших обіймах — це трохи більше негативний сновидіння, яке говорить про те, що вас будуть чекати переживання, смуток або смуток. Східний сонник навіть попереджає про можливість захворювання.

А ось сонник майя тлумачить бачення про дівчинку дитинку двояко, вважаючи їх і поганими, і гарними, а їх подробиці досить важливими. Одне тлумачення сну про дитинку-дівчинці говорить про те, що сновидіння можуть очікувати якісь нові перспективи і події, але, не слід поспішати, і перевертати, сторінку, адже треба бути готовим і до зради людей, які оточують сновидіння, особливо, якщо дитя було сумним.

Французький сонник попереджає, що якщо привиділася плаче крихітка, ви повинні пройти обстеження у медиків, цілком ймовірно, що в організмі «оселилося» захворювання, і, чим раніше почати з ним боротися, тим більше благополучний результат гарантується.

До чого сниться малятко, чиє обличчя виражає повне задоволення? Це обіцяє передчуття якихось суперечок і інтриг, а ось «неприбраних» і розпатлане маленька істота, в вашому сні — поганий знак, що передвіщає неприємності, і крах планів.

Якщо вас відвідало бачення, в якому немовля-дівчинка плакала, сонник Міллера розшифровує це, як розчарування, або прийдешні проблеми зі здоров’ям. Але весела крихітка — це винагорода вашої любові до ближніх, і обіцянку великого числа друзів. Хвора дитина, яка прийшла до вас уві сні — погана ознака.

Що сновидіння «обіцяє» різним людям

Якщо дівчинка-немовля привиділася уві сні молодій жінці, то це обіцяє їй турботи про власних дітей, або приємні звістки від близьких. Такий же сон, але для хлопця, може стати передвісником зустрічі з давно забутими родичами або друзями.

До чого сниться це чоловікові? Якщо сновидец чоловічої статі побачив уві сні немовляти дівчинку, то це, на думку сонника, обіцяє йому якусь втрату, втім, незначну, особливо, якщо він приніс немовляти в будинок.

Дівчинка немовля, про яку дбають — обіцяє помічника в реальному житті, недоглянута, навпаки, віщує те, що сновидець виявиться на самоті, покинутий навіть близькими людьми. Подумайте про це, і переглянете свої відносини з ними.

Якщо ви чітко пам’ятаєте двох немовлят, хлопчика і дівчинку — то, на думку сонника, таке бачення може означати якийсь сюрприз для чоловіка, а для майбутньої мами легкі і швидкі пологи. Вагітна жінка навіть може побачити стать своєї дитини!

Іноді, сон про маленьку дівчинку, дитинку, може означати швидку вагітність дівчини, яка побачила його. Якщо панянка годувала дівчинку немовля грудьми, або качала її уві сні, то вона повинна готуватися до якихось новин і зустрічам, вони стануть радісними.

Але, буває і так, що дівчинка немовля, якого ви качаєте на руках, може передвіщати обман дуже близької вам людини, або неприємності.

До чого сниться чужа малятко? Якщо дитя радіє і веселиться — це означає появу в житті коханого або коханої. Плаче — неприємні новини від партнера по бізнесу або від родичів.

Сонник немовля дівчинка, до чого сниться немовля дівчинка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: