Сонник мрія, до чого сниться мрія уві сні

Коли людина чогось пристрасно бажає, то це бажання переслідує всюди, не залишаючи навіть уві сні. Всім тим, кому приснилось, що їхня мрія здійснилася, можна порадіти. Це говорить про те, що ви стали на крок ближче до заповітної мети, запевняють сонники. Але для повноти розуміння,, до чого сниться таке бачення, варто уточнити, ваша надія здійснилася або чиясь чужа.

Сонник Міллера

Густав Міллер запевняє, що вам вдасться завершити розпочате або втілити в життя задумане, але за умови, що ви не будете сидіти склавши руки. Пам’ятайте, що успіх залежить від того, скільки сил і старань ви докладете до реалізації своєї мрії.

А ось бачити уві сні звершення нездійсненної мрії, позначає, що ви не вмієте порівнювати свої сподівання з можливостями.

Власні мрії, або Все вийде!

Якщо вам приснилося, що збулася заповітна мрія, то це означає, що ті старання, які ви доклали в реальності, будуть немарними, стверджує Східний сонник.

А ось сонник міс Хассе обіцяє щастя в заміжжі дівчатам, якщо їм привиділося, як збулася мрія, якої немає в їхньому реальному житті.

Чоловікові сновидіння, в якому збулося те, чим він марив довгий час, обіцяє радість, так як означає успіх в сфері, що здавалася йому недосяжною.

Чужі мрії — ознака співпереживання і взаємовиручки

Бачити уві сні, як здійснилася чужа мрія — символ того, що спляча людина вміє співпереживати і підтримувати у важку хвилину, віщають тлумачі.

Наснилося, що ви є «винуватцем» виконання мрії одного? Це говорить про те, що найближчим часом ви можете стати для нього «рятівною соломинкою». Особливо важливо звернути увагу на дане тлумачення сну, якщо здійснилася мрія одного, пов’язана з грошима або з кар’єрою.

А ось, пояснюючи,, до чого сниться виконання таємного прагнення близької людини, сонник запевняє: хвилі можливо, надана вами допомога буде важлива і для вас особисто.

Фантасмагорії як символ несподіваних подій

Збулася уві сні мрія з розряду «нереальних» пророкує сновидцу сюрпризи і несподіванки.

Бачите, що ви стали володарем чарівної речі? Щоб зрозуміти,, до чого сниться подібне, згадайте, чи принесла вам радість збулася казка. Якщо так, то чекайте приємних сюрпризів, які в рази збільшать якість життя, а якщо уві сні ви хотіли позбутися чарівного предмета, то не слід нічого планувати, справи підуть не так, як треба.

А якщо наснилося, що збулася мрія-нереальність зробила сновидіння злим і огидним, то сонники стверджують, що подібним чином розкривається сутність сплячого. Йому не варто претендувати на керівні посади — це згубно позначиться на взаєминах з колегами.

Про що мріялося?

Не обходить увагою і те, які саме мріяння мали місце уві сні, радять сонники. Ось, наприклад,, до чого сниться здійснення мрії про:

 • Слави і повазі — до особистісного зростання;
 • Любові — відносини з коханим вийдуть на новий рівень;
 • Дітях — ваше «дітище» принесе вам достаток;
 • Грошах — чекайте приємних і потрібних розтрат;
 • Подорож — підете в поїздку.
 • Сонник мрія, до чого сниться мрія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: