Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник могила родича, до чого сниться могила родича уві сні

Якщо наснилася могила родича, то є ймовірність, що він захворіє. Уві сні це символ переживань, які ви ніяк не можете відпустити. До чого ще сниться настільки багатозначний образ, докладно пояснить сонник.

Настанови Міллера

Починати тлумачення сну необхідно з того, як виглядало кладовище, де знаходиться могила родича. Сонник Міллера, наприклад, впевнений — відвідування цвинтаря в зимовий день обіцяє бідність, розлуку з близькими і менш значущі неприємності.

Ніч чи день?

Якщо уві сні трапилося потрапити на цвинтар навесні або квітучим влітку, то незабаром обстановка повністю зміниться в сприятливу сторону.

Приснився цвинтар вночі? До ускладнень і численних проблем, сонячним днем ​​- до неодмінним поліпшень.

Дуже важливо врахувати і емоції, які відвідали вас на кладовищі. Пригніченість, смуток і страх знаменують події з минулого, які не дають нормально жити.

Радість і душевний спокій. На думку сонника, натякають на появу турботливого друга і везіння.

Відпустіть…

До чого сниться могила родича вже померлого? Якщо він помер зовсім недавно, то в душі все ще свіжа пам’ять про важку втрату, і в подібному баченні немає нічого дивного. Сонник радить зібратися з силами і прийняти неминуче.

Приснилася могила давно померлого родича? Неодмінно слід забути, буквально «поховати» якусь ситуацію і рухатися вперед.

Уві сні бачити поруч з могилою померлого поховання інших родичів, означає, що гряде ціла низка неприємних подій, які віднімуть всі сили і впевненість у завтрашньому дні.

Буде весілля!

До чого сняться могили живих родичів? Сонник впевнений, що гряде грандіозний скандал, який торкнеться всіх членів сімейства.

Іноді уві сні гробниці живих людей натякають на проблеми і неприємності на роботі і в бізнесі.

Якщо трапилося бачити масове поховання живих родичів, то скоро зустрінетесь з ріднею на весіллі якогось члена сім’ї.

Шлюб або в’язниця?

Приснилася могила живу людину? Сонник підозрює, що у нього трапиться біда, зокрема це ознака втрати власності.

Бачити, як уві сні ховають живої людини означає, що він втратить свободу: одружується, потрапить до в’язниці, дасть обіцянку, отримає посаду та інше.

Інтерпретація по виду

Сонник також радить звернути увагу, який саме була могила родича?

 • Свіжа — до безчесному вчинку.
 • Дуже стара — до серйозної хвороби.
 • Просто недоглянута — до розгубленості, спустошеності, відчаю.
 • Порожня — до втрати, розчарування.
 • Зі свіжими квітами — до нової надії.
 • З штучними вінками — до неадекватності, фальші.
 • Знайшли чи ні?

  До чого сниться шукати певний надгробок? Сонник вважає, що незабаром ви дізнаєтеся про важку хворобу близької.

  Довелось шукати конкретну гробницю, але могила родича так і не була знайдена? Наяву отримаєте звістку, що хтось вилікувався майже чарівним чином, а ви вже встигли оплакати його кончину.

  Йдіть уперед!

  Уві сні довелося з якоїсь причини розкопувати надмогильний горб? Належить зіткнутися зі складнощами, що виникли внаслідок надзвичайної активності недоброзичливців.

  Приснилася могила родича, яку вам довелося розкопувати? Життя повним ходом йде вперед, але ви чините опір змінам, чіпляючись за своє минуле.

  Шукайте!

  До чого сниться могила родича, на якій довелося забиратися? Це ознака величезної кількості невирішених проблем, з якими потрібно розібратися якнайшвидше.

  Забиратися на цвинтарі уві сні буквально означає, що прийшов час відкинути всі матеріальні прагнення і серйозно подумати про сенс усього життя.

  Сонник могила родича, до чого сниться могила родича уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: