Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник могила батька, до чого сниться могила батька уві сні

Будь-яке поховання, побачене уві сні, не несе будь-яких позитивних емоцій. І вже зовсім гидко на душі стає після того, як приснилася могила батька. До чого це сниться і чого чекати надалі, підкажуть деталі мрії, запевняють сонники.

Пророцтва Г. Міллера

Сонник Міллера дуже чітко і точно пояснить вам,, до чого сниться могила батька, якщо ви вирішите скористатися саме цим тлумачем сновидінь. Ось, яке значення мають деякі з сюжетів:

 • Наснилася свіжовикопану яма — хтось завдасть вам образу, змусивши вас страждати;
 • Бачити уві сні тата, закопаного по пояс — наяву батькові загрожує небезпека;
 • Покійний татусь зник з могили — до дурних звісток;
 • Уві сні ніч застала вас на цвинтарі біля могили батька — ви ризикуєте втратити довіру близьких.
 • Сюжети про покійного батьку, як символ занепокоєння

  Наснилося, що ви шукайте могилку померлого татка і не можете її знайти? Такі мрії означають занепокоєння через якихось не сформованих відносин. Шукати уві сні цвинтар, на якому похований померлий батько — знак невизначеності в життя, пояснює сонник Ванги.

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви змушені шукати, де похований ваш померлий вітчим, за версією сонника пастора Лоффа. Сновидіння означає, що в реальності ви настільки самотні, що готові ділитися секретами навіть з тим, з ким не підтримуєте близьких відносин.

  Якщо тато живий, або Хай живуть зміни!

  Намагаючись зрозуміти,, до чого сниться батьківська усипальниця, потрібно врахувати, реальний стан справ у татка. Якщо він живий, то тлумачення сну придбають дещо інший сенс, ніж, якщо папка мертвий наяву.

  Непогане, в принципі, значення мають сновидіння про могилу батька, якщо наяву татусь живий. Уві сні ви сидите біля могильного горбка і розмовляєте про щось з нібито спочилим батьком? Ви задумали реалізувати щось грандіозне, але ще не до кінця продумали деталі. На думку Східного сонника, батьківська могила — це свого роду «клубок ідей», які ви намагаєтеся систематизувати в своїй голові.

  Акуратний горбок — знак допомоги і покровительства

  Важливим фактором у тлумаченні є і те, як виглядала уві сні могила батька. Якщо вам приснилося, що цвинтар, на якому похований татко, чисте і акуратне, а за надгробком ви ретельно доглядаєте, то можете радіти — проблеми і труднощі вам не загрожують, радує сонник міс Хассе.

  Ви бачите кладовищі, на якому всі пам’ятники однаково чисті — не відкидайте допомогу друга. А якщо вам довелося доглядати не тільки за батьковим пам’ятником, а й за іншими похованнями на кладовищі, то це говорить про вашої активної участі в житті інших людей.

  Покинутий склеп: Будьте напоготові!

  Бачення, в якому могила батька постає перед вами застарілої і недоглянутою, на думку Циганського тлумача, позначає, що ви занадто самовпевнені і безпринципні. Міняйте позицію, інакше будете шкодувати.

  Йти між пам’ятниками в пошуках могилки тата і знайти її розкопаної — до пліток. Хтось дізнається вашу таємницю і оприлюднить її, попереджає Весняний сонник. А якщо ви йдете по занедбаного цвинтарного ділянці і бачите багато розкопаних поховань, то стережіться — недруг вам «риє яму».

  Сонник могила батька, до чого сниться могила батька уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: