Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мошки, до чого сниться мошки уві сні

Мошки, побачені уві сні, частіше за все говорять про те, що сновидець з головою занурений в побутові проблеми і рутинні клопоти. А ось якщо ви бажаєте дізнатися,, до чого сниться гнус, і до чого слід підготуватися після подібних сновидінь, тоді вам необхідно звернутися за допомогою до сонникам. Згадайте, що мошки робили у вашій мрію, як ви з ними боролися, і вперед за поясненнями!

Думка Густава Х. Міллера

Наснилося, що навколо вас в’ються полчища мошок? За версією сонника Міллера такий сюжет символізує настирливих людей. Якщо уві сні ви відчули їх укуси, то це означає, що слід посилити пильність на роботі і «не нариватися» на неприємності в присутності керівництва.

До чого сниться, що ви вбили вкусив вас кровососа і бачите, що він встиг напитися крові? Мрія означає, що вас чекає довгий і безглуздий розмова з кимось, висновків з якого не зробить жодна сторона. А ось бачити уві сні, що ви змащувати захисним засобом — всі перепони, що виникли на шляху, будуть подолані.

Короткі тлумачення

Часто значення того, що ми бачимо уві сні, змінюється буквально від дрібниць. Ось, наприклад, до чого може снитися різна мошкара в різних варіантах.

 • Бачити уві сні гнус над головою — над вами «нависли» проблеми.
 • Наснилося, що на вас сів комар — до «сутичці» з суперником.
 • Дрібні мухи здолали — до набридливих людям, що викликають роздратування.
 • Зелені мухи кружляють поруч з вами — задумайтеся, чи все правильно ви робите.
 • Рой мошок, що заплуталися в вашому волоссі — до похмурих думок.
 • Кусають уві сні мошки — знак дрібних проблем, які можуть відволікати від серйозних справ.
 • Таргани в будинку — знак несподіваної прибутку.
 • Укуси комах, як символ конфліктів

  Укуси комах — дуже неприємне явище. Хочете знати, до чого сняться кусючий гнус? Немає нічого простіше! Прислухайтеся до поради Східного сонника, якщо вам приснилося, що вас кусають дрібні мушки: остерігайтеся ситуацій, які можуть спричинити за собою конфлікт, так як переможцем в такій справі ви навряд чи опинитеся.

  А якщо уві сні вас кусають комарі — не піддавайтеся на провокаційні пропозиції і не дайте втягнути себе в суперечку, рекомендує Слов’янський сонник.

  Домашні «нелюбимця», або Особисте життя «під прицілом»

  До чого сниться багато мошок в квартирі, підкаже Циганський сонник: ви впустили у своє життя наданих людей, позбутися яких буде складно. Наснилося, що ви бачите багато мошок в квартирі на стелі? Чекайте, що гості, які заскочили без попередження, принесуть з собою масу клопоту і складнощів.

  А ось, якщо в квартирі так багато мошок, що вони є скрізь: в ліжку, в голові і навіть в роті — то ваше особисте життя може стати надбанням громадськості. Особливо, якщо мошки в голові кусаються.

  Полчища в лісі, як відображення колективу

  Тим, кому приснилось, що вони в лісі, а над ними в’ється гнус у великій кількості, слід контролювати свої слова і вчинки на роботі. Не виключено, що у вас є недруги, які мітять на ваше місце, попереджає Місячний сонник.

  А якщо мошки у великій кількості атакували намет або річний флігель, в якому ви уві сні проводите свою літню відпустку, то остерігайтеся розповідати комусь із колег про свої плани, в іншому випадку, їм не судилося збутися.

  Боротьба з мошкарою, або Як перемогти конкурента…

  До чого сниться боротьба з мошкарою, відомо багатьом сонникам. Ось поради декількох з них. Наснилося, що мошкара в кімнаті дзижчить так, що заважає спати, і ви вирішили від неї позбутися? Сонник Цветкова рекомендує продумати до дрібниць план боротьби з конкурентами, інакше нічого не вийде.

  А в тлумачення сну, в якому ви ганялися за мушкою, щоб її вбити, за версією Ісламського сонника, звучить так: не варто недооцінювати ворога, можете за це серйозно поплатитися. Мошка полетіла — ви програєте «битву», вдалося її знищити — до перемоги.

  Сонник мошки, до чого сниться мошки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: