Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морська черепаха, до чого сниться морська черепаха уві сні

До чого сниться морська черепаха? Оскільки земноводне повільно по природі, сонник так і пояснює його значення уві сні: повільний плин справ, зволікання, складності. Однак що знаходиться посеред моря, океану, рептилія надає баченню позитивний відтінок.

Ділова удача

До чого сниться морська черепаха? Сонник каже: якщо плавала на глибині — бачення обіцяє великі зміни. Вони можуть бути пов’язані з новим робочим місцем, зміною місця проживання, незапланованим відпочинком.

Велика мешканка морів може обіцяти великий бізнес-успіх. Дуже можливо, сновидец отримає гроші. Наснилося, ніби вона повзе поруч? Сонник повідомляє: можливе підвищення зарплати, отримання спадщини або подарунка.

Проблеми, невдачі

Велика часто уособлює, за сонником, перешкоди для справ, зволікання. Також подібне сновидіння символізує повільного людини, яка не встигає виконувати роботу. Можливо, він просто не бажає щось робити.

Бачити велику черепаху уві сні означає: треба буде багато часу витратити на черзі. Якщо запланована зустріч — сновидец або запізниться, або вона спізниться.

Вдалий збіг обставин

Спостерігати уві сні, як морська черепаха плаває — відсутність перешкод при досягненні мети. Якщо плаває у воді — це сприятливе ознаку. Повільно пливе на глибині, серед прозорої океанської води, вона уособлює повільне, проте наполегливий просування на щастя, успіху.

Наснилося рептилія, яка пересувається у воді, обіцяє сновидцу відсутність тяганини при його починаннях, швидке укладення угоди, успішне ведення бізнесу.

Все складеться не так, як треба

Коли ж земноводне заплуталося в водоростях або плаває, але вода навколо брудна — сонник попереджає: якесь утруднення вирішиться не так, як планує сплячий.

Наснилося бачити її пливе у воді акваріума? Доведеться запастися терпінням: настає час довгого очікування, перешкод.

До чого сниться сховавшись всередину свого панцира? Тлумачення сну наступне: ви — нерішуча людина, віддаєте перевагу ігнорувати проблему, уникаючи рішення.

Перевернута — погана ознака. Даремно будете очікувати змін на краще, а докладені зусилля також виявляться марними.

Купувати морську черепаху уві сні означає: поруч незабаром з’явиться людина, яка повинна допомагати по роботі, але буде тільки заважати. Скільки б ви не витрачали на нього час — все без толку.

Як саме наснилася?

Зрозуміти, до чого вона сниться можна, якщо пригадати, що ви робили:

 • Просто бачили її — нудне життя;
 • Спостерігали за цим земноводним — знайти мудрість;
 • Дивилися на сховалася всередину панцира — попереду щаслива спокійне життя, хороші відносини будинку;
 • В каламутних водах — підприємництво тільки додасть зайвих витрат, які не принісши прибутку;
 • Їли черепаховий суп — вам сподобаються ризиковані інтриги. Але пам’ятайте: провал реальний нарівні з успіхом.
 • Інтерпретація по сонником Міллера

  Морська черепаха уві сні обіцяє несподіване подія, яка зміцнить характер сновидіння і доставить йому радість. Це помітно вплине на його роботу.

  Сонник морська черепаха, до чого сниться морська черепаха уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: