Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морська свинка, до чого сниться морська свинка уві сні

Миле і невинне створіння, яке наяву може турбувати лише гучним цвіріньканням, уві сні стає втіленням невдач. Які проблеми принесе морська свинка сновидцу,, до чого сниться маленький домашній звір? Тут чимало нюансів, тлумачення яких є творцям сонників.

Бачити домашнього вихованця

За сонником Міллера, якщо людина уві сні побачив морську свинку, у нього відсутня харизма. Він не вміє зацікавлювати людей, і внаслідок цього конкурентам нескладно потіснити його на ринку. Сумно, але і друзі нерідко нехтують його інтересами заради власного блага.

Великий сонник застерігає від пасивності, якій поспішать скористатися недоброзичливці. Якщо приснився веселий пітомец — підстерігає невелика, але прикра неприємність через дії добре знайомої людини. Тлумачення сну в сонник Хассе пророкує щасливі хвилини, проведені в колі сім’ї.

Події

Можливі різні варіанти розвитку подій, які повністю змінюють тлумачення сну. Наснилося гладити її — до отримання гідної плати за працю. До чого сниться грати з нею: це символ прийдешніх радісних подій, не виключено запрошення на торжество.

Годувати уві сні цього звірка розцінюється, як безпорадність перед конкурентами, ви готові поступатися позиціями без боротьби, змиряться з наслідками ураження. Також тлумачі пророкують того, хто годував гризуна, що незабаром з’являться потребують його допомоги. У безкорисливій підтримці людина не стане розраховувати на будь-яку подяку, але визнання оточуючих буде приємно.

До чого сниться купувати нового вихованця? Ця подія, за яким наяву підуть успіхи в роботі, яка принесе задоволення і достатній дохід. Дарувати морську свинку друзям або незнайомим — до появи нових друзів або корисних знайомств.

Якщо приснилося, ніби вкусила людину, це говорить про його самоті, відсутності друзів. За іншого пояснення сну, наяву друзі підведуть його, якщо вона вкусила несподівано.

Немає нічого дивного в тому, що вбивство морської свинки є сприятливим знаком — в сонниках часто дається тлумачення сну «від противного». Вороги не зможуть нанести вам шкоду, що б не робили. Наснилося посадити її в клітину — незабаром доведеться дізнатися свого ворога.

В неволі

Морська свинка — це звір, який прекрасно почуває себе в домашніх умовах, в клітці. На поводок її беруть тільки на прогулянці, для її власної безпеки. До чого вона сниться? Сонник Іванова стверджує, що це корисне нагадування: прагнення до комфорту позбавляє свободи.

Наснилося, як вигулюєте її на повідку — вам вдасться вплинути на близьких людей. До чого сниться, ніби ви не закрили її в клітці і вона втекла? Сонники застерігають від безпечності: хтось на службі намагається вам нашкодити. Якщо ж це бачив непрацюючий чоловік, саме час проявити витримку, щоб гідно пережити порожні плітки і наклеп.

Забарвлення

Світла, без плям, пухнаста шерстка передвіщає благополуччя в справах сімейних. Біла символізує хороші звістки.

Чорна з білими плямами морська свінка — вірний знак, що від друзів можна очікувати чого завгодно. Руда — уособлює відданого друга. Багатобарвна, з чорними, рудими і білими плямами — означає, що попереду несподівані, але приємні події.

Сонник морська свинка, до чого сниться морська свинка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: