Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морозиво, до чого сниться морозиво уві сні

Людині, якій уві сні привиділося морозиво, забезпечений успіх у справах і будь-яких інших починаннях. Дізнатися докладніше, до чого сниться цей продукт, можна за допомогою тлумача. Але, перед тим як звернутися до сонником, необхідно пригадати сюжет в деталях, свої емоції, а також і закінчення.

Купувати морозиво

Купувати холодний десерт — до знайомства з людиною, з яким захочеться назавжди пов’язати свою долю. Також даний сюжет передбачає несподіване розставання з давнім другом.

Є його

Сучасний сонник передрікає сновидцу, який їв в своїх нічних мріях це холодні ласощі, зустріч з людиною, з яким в минулому були романтичні стосунки. Але не варто розраховувати на те, що можуть повернутися забуті почуття і ця людина визнається в любові, а краще просто відпочиньте і отримаєте задоволення від спілкування з ним.

Опис,, до чого сниться подібне, є і у Езопа. Сонник Езопа вважає, що їсти ці ласощі — сприятливий символ. Такий сон іноді може передвіщати зародження пристрасної і палкої любові. Жінкам сновидіння говорить про те, що на своєму шляху вона зустріне людину, з якою зав’яжуться солодкі інтимні стосунки. Заміжнім жінкам, які піддалися спокусі, приснилося загрожує швидке викриття.

Якщо розтануло

Якщо сниться, що морозиво розтануло, то має бути в реальному житті зіткнутися з прикрістю.

Сонник Шеремінской стверджує, що аналогічний сюжет означає необдумане дію або вчинок коханої людини, яке сильно засмутить вас. Іноді такий сон означає невірність другої половинки, про яку скоро стане всім відомо.

 різновиди десерту

Дізнатися, до чого сниться морозиво, можливо з його вигляду. Шоколадне морозиво може приснитися до солодким любовних утіх.

Побачили ескімо? Значить, слід приділити свою увагу рідним і близьким, пломбір — охолодження почуттів до коханої людини.

Приснилося морозиво в глазурі означає відкриття таємниці, яка давно не давала спокою. Фруктове — набридливу приставання і улесливі промови шанувальника.

Думка Міллера і Фрейда

Пояснення,, до чого сниться морозиво, дає і Міллер. Цей сонник вважає, що є його — до успіху в початих справах і реалізації задуманих планів.

Прівідевшіеся діти, які поглинають уві сні морозиво, пророкують веселощі, щастя і сонячний настрій, яке буде супроводжувати все життя.

Якщо уві сні жінка в присутності свого чоловіка (чоловіка, коханця, хлопця) впустила морозиво на землю — її чекає захопитися іншою людиною. Також вона може проявити неусвідомлену і холодну жорстокість до свого нинішнього молодій людині.

Сонник Фрейда повідомляє, що якщо в сновидінні хтось їсть дане ласощі, то в реальності ви вживаєте марні спроби реанімувати минулі відносини. Зупиніться, все вже в минулому і так, як було, вже не буде.

Наснилося, що їсте морозиво в кафе? Подібне обіцяє швидке відвідування цікавого і веселого заходи, в якому ви будете вести себе нескромно і після шкодувати про це.

Різні тлумачення

Бачити уві сні дітей, що поглинають морозиво — до неймовірної радості і несамовито веселитися.

Якщо побачили багато морозива, значить, наяву належить величезна кількість розваг, веселощів і нестримного сміху.

Чоловікам сонник Гришиной обіцяє велику кількість інтимних зв’язків з різними партнерками. Одруженого чоловіка такий сон віщує боротьбу зі спокусою.

Сонник морозиво, до чого сниться морозиво уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: