Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морква, до чого сниться морква уві сні

До чого сниться сон можна розгадати за допомогою трактування символів в сонник. Вирішуючи цю підказку всесвіту, людина може стати частиною уявного світу снів. Одним з таких містичних посилів в сновидінні сонник трактує символ морква, з яким пов’язують благополуччя, багатство і міцне здоров’я.

Якщо вам приснилася морква уві сні, то наяву вас чекає колосальний успіх у справах і велике щастя. Для молодої дівчини цей знак символізує благородного чоловіка-сім’янина і швидке народження діток. Для хлопця — удачу у всіх починаннях, любовну пригоду з прекрасною незнайомкою. Деякі ж трактування сонників розцінюють цей символ як сором або ганьба.

Тлумачення сну Морква

Побачити уві сні морква обіцяє благополуччя в родині і міцне здоров’я не тільки сплячій людині, але і його близьким і рідним. Успіх буквально звалитися вам на голову, і проявиться у всіх сферах життя, як в професійному, так і в особистому.

Бачити уві сні морква явний знак згори, який благословляє на подальші активні дії, сміливо ризикуйте, дійте, не пропустіть нагоду здійснити давно намічені плани, бо все задумане виповнитися з великою для вас вигодою, не варто навіть сумніватися. Це час рішучих вчинків, які в подальшому визначать важливі події — ось, до чого сниться морква.

Купувати морква уві сні — вас чекає несподіваний прибуток, допомога з боку від невідомого благодійника, який істотно поправить стан ваших справ. Виграш в лотерею обіцяє вам сонник.

Садити морква уві сні символізує успішне починання важливої ​​справи, яке ви протягом тривалого часу не вирішувалися втілити в життя. Не можна зволікати — дійте, сили понад підказує вам подальший шлях.

Бачити уві сні морква на грядці віщує, що в найближчому майбутньому ви зможете досягти бажаної мети, зібрати плоди своєї праці. Перед вами простягається маса можливостей, якими потрібно скористатися.

Викопувати моркву в сновидінні означає пожинати плоди свого успіху. Ви довго працювали над тим, щоб втілити свої плани в життя і зараз доля благоволить до вас, не пропустіть унікальний шанс скористатися наданою удачею. Також копати уві сні морква може означати отримання спадщини, яке прийде здалеку або грошовий виграш.

Збирати моркву — подібний знак в сонник може означати отримання великої суми грошей. Знахідка цінної речі, вдале завершення розпочатого проекту — ось, до чого сниться цей символ. Іноді збирати моркву в сновидінні сонник трактує як швидку появу на світ довгоочікуваного дитини.

До чого сниться морквина в інших сонниках

Сонник Міллера віщує, що якщо приснилася морква уві сні, то наяву вас чекають радісні вісті, для молодої дівчини — удачное заміжжя, для чоловіка символізує достаток і квітуче здоров’я, хворому приснився морквина обіцяє якнайшвидше позбавлення від недуг.

До чого сниться багато моркви — в циганському сонник таке сновидіння обіцяє безсумнівну багатство, яке накриє вас із головою в найближчому майбутньому. Крім того морква вірна ознака міцного здоров’я, тому про нього можна найближчим часом не хвилюватися. Якщо хворому снитися такий знак — до одужання. Молодій дівчині — до багатого і щедрого нареченому, заміжньої — до дорогого подарунку.

До чого сниться свіжа морква — по жіночому сонником віщує прибуток, яка не змусить себе чекати, вкладені гроші в ризиковану справу окупляться з лишком, не варто турбуватися і про проблеми на особистому фронті, вас скоро чекає романтична пригода. Свіжа морквина, приснився молодому хлопцю, віщує прибуткове підприємство, сміливо йдіть назустріч своїй долі.

Фрейд по-своєму трактує, до чого сниться варена морква — згідно з його сонника це явне застереження. Для дівчини такий знак означає, що її коханий охолов до неї і дивиться на бік. Для чоловіка ж сон віщує проблеми інтимного характеру. В інших сонниках цей символ трактується як попередження про майбутнє покарання з боку начальства, яке в останню хвилину буде не таким суворим. Крім того, таке сновидіння може означати непередбачену затримку в справах і починаннях, не поспішайте ризикувати грошима, поки варто зупинитися і добре обдумати всі аспекти.

Чистити морква уві сні — позбавлятися від зайвих проблем наяву, ви стрімко йдете до наміченої мети і нікому не дано перешкодити подальшому розвитку подій. Якщо заміжня жінка в сновидінні чистить морква, то у неї є суперниця, від якої їй потрібно позбутися. Молодому хлопцеві ж цей знак обіцяє дрібні клопоти на роботі, іноді невеликий прибуток.

Різати уві сні морква — отримувати цінний досвід, активність в справах може здобути позитивний результат. Іноді приснився символ означає непередбачені витрати, або не планувати покупки. Для чоловіка різати моркву уві сні — шкодити супернику в реальності, нейтралізувати підступи недоброзичливця.

Побачити уві сні терту моркву до дрібних грошей. Якщо самі трете — до грошових клопотам. Для дівчини побачити в сновидінні багато тертої моркви, до плодючості, скоро вона понесе від коханого. Чоловік тре моркву — ділову пропозицію партнерів виявиться прибутковим, сміливо можна йти на ризикований крок, справа виявиться успішним і результати вас порадують.

Гнила морква — поганий знак, не варто починати ніяких ризикованих справ в цей період. Для молодої особи такий символ віщує сварку з нареченим або навіть розрив відносин, для заміжньої — зраду Вам або Вашу, викриття, все таємне стане явним, ганьба. Іноді цей знак в сонник може означати втрату, дрібні чвари, неприємні клопоти, хвороба, неприємний результат справи.

Сонник Нострадамуса трохи інакше трактує,, до чого сниться брудна морква — таке сновидіння не обіцяє радісних звісток сновидцу, можливі неприємності на роботі, сварки в родині. Для жінки — турботи, для чоловіка — проблеми зі здоров’ям, засмучення. Остерігайтеся підступів ворогів і недоброзичливців.

Сонник морква, до чого сниться морква уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: