Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник морквина, до чого сниться морквина уві сні

Красива морквина уві сні уособлює хороше здоров’я і тиху, життєву гавань. Сонник пояснює,, до чого сниться цей коренеплід, в залежності від зовнішнього стану овоча і дій сновидіння.

Сонник Міллера: трактування

Наснилося морквина, за версією психолога, символізує прекрасне самопочуття і процвітання сновідящего. Молодий леді, якій довелося є уві сні цей підземний плід, Міллер сповіщає вдале заміжжя і народження двох здоровеньким дітлахів.

Що на інтимному фронті?

Фрейд, в своєму сонник, що приснилася морква зіставляє з чоловічим інтимним органом. Чоловік, якому довелося купувати рівну, красиву морквину, ретельно вибираючи її, означає, що в реальності, спляча людина дуже прискіпливо підбирає сексуального партнера.

Бачити подібну картинку жінці, відображає стурбованість сексуальними проблемами. Викопувати моркву з землі, сповіщає про серйозний підхід сновідящего до вибору коханої людини, який буде не тільки коханцем, а й опорою в житті.

Є великий коренеплід молоденької панночки, символізує схильність сплячої красуні до самозадоволення. Чоловік, який їсть уві сні велику морквину, наяву відчуває неймовірну гордість за свою чоловічу гідність.

Вам супроводжує успіх!

Сонник від А до Я пророкує успіх і прибуток в справах, трактуючи,, до чого сниться морквина, що росте на грядці. Садити морквяні насіння в землю відображає турботу сплячої персони про свою сім’ю, потомство.

Доглядати за морквяними грядками — прополювати і поливати уві сні, обіцяє снотолкователем стрімке процвітання. Людям, яким трапилося копати морквяний урожай, езотерики заявляють: все зусилля сновідящего дадуть позитивний результат.

Наснилося, що довелося витягувати овоч із землі, значить, на думку Сучасного суміщеного сонника, доведеться сильно попітніти, щоб реалізувати свої задумки.

Проявіть рішучість!

Сонник від А до Я, тлумачачи,, до чого сниться копати моркву, розкриває спокійний характер сновидіння. Ви не будете боротися за місце, яке цілком можете осилити. Можливо, вам слід відстояти свої права?

Садити насіння в несприятливий для цього період, відображає вашу нерішучість у справах, через яку можете дуже сильно підставити товаришів по службі.

Серцеві справи

Панночці, їсти уві сні свіжу моркву, сповіщає захоплююче знайомство з черговим шанувальником, який буде також, як і попередні, відкинутий. А ось їсти тертий овоч уві сні, означає вдале заміжжя з ідеальним хлопцем.

Бачити в руці коханої людини морквину, сповіщає Еротичним сонником незабутні задоволення в обіймах коханого. Снотолкователь радить відкритися своєму інтимному партнерові і він вам подарує неймовірне задоволення.

Не обмежуйте себе!

До чого сниться терти свіжу морквину? Здійснювати це дія жінці, віщає про негативне ставлення до протилежної статі і відторгнення близькості з чоловіками. Хлопцям, приснилося дію, говорить про навмисне обмеження власних бажань, заради спокою і гармонії в родині.

Подробиці: опис коренеплоду

Загальний сонник, тлумачення сну, в якому сталося бачити морквину, пов’язує з її зовнішніми особливостями:

 • Свіжа — говорить про додаткові джерела доходу;
 • Терта — віщає про надмірні розтрати фінансових коштів;
 • Варена — попереджає про догану або покарання від керівництва;
 • Гнила — сповіщає про ризиковані і авантюрних справах, які слід уникати.
 • Велика — обіцяє прибуткова справа або підвищення на посаді.
 • Слідкуйте за своїм самопочуттям!

  Жінці, якій довелося готувати страву уві сні: мити і різати моркву, смажити її, кидати в бульйон картоплю і капусту, говорить про неминуче нездужанні. Можливо, ви занадто багато обов’язків звалили на власні плечі і тепер, не маєте можливості закінчити жодного з початих справ.

  Сонник морквина, до чого сниться морквина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: