Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мопс, до чого сниться мопс уві сні

Мопс уві сні уособлює заняття і знайомства, практична користь яких прагне до нуля. Те,, до чого сниться символ, віщує поверхневі, але приємні стосунки, балаканину і тарарам. Сонник обіцяє всілякі сюрпризи і допомагає передбачити деякі з них.

Пророцтва Міллера

В сонник Міллера міститься чимало пояснень,, до чого сниться мопс. Декоративний пес ототожнюється з новим приятелем для веселого проведення часу, очікувати від нього чогось більшого безглуздо.

Злісна собачка обіцяє дрібні негаразди, гавкіт вказує на залежність від чужої думки, віщує плітки і прикрі новини. Собачі витівки нишком говорять про те, що пора вивести на чисту воду інтригана.

Коли уві сні пропонують купити мопса, але він вам не потрібен, наяву ви прославитесь, правда, не тим, чим сподівалися. Якщо наснилася породиста собачка в подарунок або двоголовий мутант, намагайтеся не відволікатися від головного завдання на дрібниці.

Що говорить медіум

Якщо приснився мопс, медіум Хассе попереджає, що ви не оберётесь клопоту на шкоду основним справах. Якщо мопса вдалося взяти на поводок самостійно, турботи виявляться по плечу, помічники віщують реальну підтримку.

Бачити Ігрунов і підлиза уві сні трапляється в періоди дратівливості, кімнатний злюка застерігає від сімейних спорів ні про що — зараз вони можуть запросто перерости в скандал.

Дама з собачкою

Цікаво дізнатися,, до чого сниться жінці симпатичний мопс. Символ предзнаменует довгоочікуване поповнення в родині або незвичайний цінний подарунок.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться представник цієї породи. Сновидицей очікує роман з надзвичайно привабливим, проте, легковажним парубком.

Те,, до чого сниться народити цуценя мопса, сонник вважає тривожним сигналом: сновидицей слід приділяти більше уваги жіночому здоров’ю. Якщо довелося бачити собак в момент злягання, про колишні амурні пригоди сплячої стане відомо всім.

Неймовірні перетворення

Сонник допоможе розібратися, до чого сняться чудеса, які можуть статися хіба що уві сні.

 • Якщо довелося бачити себе мопсом, чекає боротьба за свої інтереси з можновладцями;
 • Асирійський сонник обіцяє біду сім’ї перетвореного в собаку уві сні;
 • Бачити, як собака перетворилася в людину трапляється незадовго до великих змін;
 • Коли наснився говорить мопс, не поспішайте відкидати ідеї менш досвідчених.
 • Безліч

  Якщо приснилося багато дзявкучими мопсів, сонник нагадує, що вороги не дрімають. Не маючи можливості завдати серйозної шкоди, вони постараються зіпсувати життя дрібними капостями.

  Коли трапляється знати напевно, що собачки в кімнаті, але не бачити жодної, наяву може з’ясуватися, що хтось із друзів зовсім не товариш.

  Якщо приснилися мопси в поганому стані, що вимагають турботи сновидіння, снотолкователь попереджає про підвищену ймовірність нездужання. Коли уві сні вони створюють багато шуму і метушні, можливі неприємні звістки.

  Майданчик молодняка

  Якщо приснилися дитинчата мопса біля матері, сонник пророкує приємну зустріч з жінкою, схожою на маму сновидіння.

  Це не єдине тлумачення сну,, до чого сниться щеня мопса. Символ в однині часто уособлює добродушного, але безпорадного перед реальною дійсністю людини. Це може бути як сам сплячий, так і один з його близьких.

  Коли приснилося, що щеня зробив калюжу в кімнаті, будьте розбірливі, запрошуючи гостей: деякі з них можуть неприємно здивувати.

  Кусака

  Сонник детально роз’яснює, чого очікувати, якщо маленький песик вас укусив. Найчастіше побачене уві сні означає прихований конфлікт між подружжям, друзями або ріднею. Укус до крові символізує кровну спорідненість. Якщо мопс хапнув за руку, остерігайтеся витівки зачаїв злобу приятеля. Відсутність крові свідчить про відчуження між чоловіком і дружиною.

  Французький снотолкователь нагадує, що через надмірну зайнятість можна втратити добрі стосунки.

  Єгипетський оракул вважає, що сюжет навіяний магією і духовними практиками. Або хтось намагається енергетично впливати на сновидіння, або він сам ненароком закликав темні сили.

  Тлумачі рекомендують

  Сонник Нострадамуса вважає, що декоративна порода уві сні означає нестійке матеріальне становище. Дуже бажано мати заощадження, щоб в один момент не залишитися біля розбитого корита.

  Маленький мопсик в трактуванні Менегетті означає, що в родині сплячого мають місце бути домінування і залежне становище. Домінант, сам того не відаючи, пригнічує підлеглого своєю опікою.

  Сонник мопс, до чого сниться мопс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: