Сонник монах, до чого сниться монах уві сні

Монах в чорному символізує аскетичність, праведність. Образ старця, який живе в монастирі, привносить в життя мудрість, справедливість, помірність в запитах. Іноді бачити уві сні відлюдника або бути їм — значить, отримати довгоочікувану звістку від долі. Такі трактування дають як сучасні, так і стародавні сонники. До чого сниться тибетський або буддійський монах можна зрозуміти, проаналізувавши кожну деталь сновидіння окремо.

Говорити з затворником

Наснилася бесіда з монахом? Сонники обіцяють ряд важливих змін в особистих справах, незаплановані поїздки, зміну професії. Бачити уві сні старця — до самотності і переосмислення минулих відносин. Період, який настане, ознаменується розривом з коханою людиною і впаданням в короткочасну депресію.

Найчастіше сон, в якому зустрічається послушник, сигналізує про необхідність стати більш обережним у фінансових питаннях, в виборі друзів. Якщо монах чи монахиня надають вам зайві знаки уваги, шукайте в своєму оточенні людини, готового вже зараз вставити ніж в спину. Відлюдник за свідченнями деяких сонників попереджає, що вам судилося пережити зраду.

Священнослужитель в чорному вбранні, який читає молитву уві сні, віщує перемогу в справах, давно не рухаються з місця. Буддійський монах, який працює у всіх на виду, обіцяє швидке збагачення, вступ на смугу благодаті, успіху, визнання.

Самому бути ченцем

Сексуальну стриманість віщує сонник Фрейда того, кому сниться перебування в тибетському монастирі в ролі послушника. Турбуватися з цього приводу не варто — перепочинок іноді дуже корисна, щоб знайти в собі сили для нових, більш цінних відносин.

Якщо приснився постриг у ченці, варто чекати зміни життєвих пріоритетів. Людина, який був до цього марнотратним, стане стриманим у витратах, помірним в запитах. З’явиться бажання побути деякий час на самоті. Такі сни зазвичай сняться людям, обретающим нові духовні якості, зростаючим над собою.

Наснилося, що ви, будучи старцем, читаєте молитву? Зверніть увагу на власний організм. Саме він сигналить вам про наближення серйозного захворювання. Крім того, нові сонники пов’язують приватне перебування в образі буддійського ченця з явними змінами в поглядах на життя. Можливо, вам стануть ближчими люди, орієнтовані на релігію і духовність.

Чернець, що дзвонить у дзвін

Приснився послушник в чорному на дзвіниці? Будьте готові почути про себе невтішні розмови, плітки. Неймовірні чутки можуть стати причиною ваших падінь. В очах близьких людей, ви опинитеся ненадійним і навіть небезпечною людиною. Традиційні сонники стверджують, що доведеться поборотися за відновлення власної репутації.

Гучний дзвін уві сні віщує такі ж «гучні» сімейні скандали, в які виллються недавні негаразди. Можливий так само розлад на робочому місці, сварки з начальством, неприємні ділові поїздки. Бачити себе, хто стоїть на дзвіниці — не завжди хороший знак. Сняться такі картини в основному тому, хто не вміє тримати язик за зубами, чим викликає праведний гнів оточуючих.

Сонник монах, до чого сниться монах уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: