Сонник монашка, до чого сниться монашка уві сні

Багато людей, побачивши уві сні черницю, починають пристрасно шукати пояснення,, до чого сниться її таємничий образ. У сонника є кілька тлумачень, які дадуть відповідь, чого варто чекати після такого сновидіння.

Відмовтеся від непотрібного

Природно, перше що приходить на розум, після того як наснилася монашка, це незвичайний образ жінки, що присвятила себе служінню Богові. Так, монашки відмовляються від усього мирського, від задоволень, від красивого одягу, косметики, зустрічей з чоловіками і т. д.

Тому, якщо уві сні ви бачили себе черницею, то ймовірно по життю дотримуєтеся тих же поглядів. Якщо ж ваш образ існування далекий від усього описаного, то сонник навпаки радить якомога швидше змінити його, зайнятися самовихованням, розвитком свідомості і відмовитися від найчастіше непотрібних бажань.

Думка Міллера

До речі, сонник Міллера вважає, що якщо молода дівчині приснилася монашка в чорному, то хтось розпускає про неї плітки і неприємні чутки. А тому їй терміново потрібно подбати про власну репутацію.

Скоро буде по-іншому

До чого ще сниться монашка? Якщо уві сні вам довелося бачити себе в ролі послушниці, то, швидше за все в долі настав період повного самотності і затишшя на любовному фронті. Це час слід використовувати з розумом і користю для себе.

Якщо ж наснилося, що ви бачили себе черницею, а потім зняли чернечий одяг, то таке бачення можна трактувати буквально. Сонник обіцяє — скоро ви зустрінете кохану людину, і в особистому житті все налагодиться. Ось тільки в запалі нової любові не захоплюйтеся занадто сильно задоволеннями і романтикою.

Не варто кидатися в крайності!

Іноді може приснитися, що стати черницею уві сні ви вирішили самостійно. Сонник вважає, що в цьому випадку тлумачення навряд чи буде для вас несподіваним. Такий сон символізує свідоме відлюдництво і повна відмова від усіх радощів життя.

Ймовірно, прийняття такого рішення передував тривалий період сумнівів, аналізу і суперечливих роздумів. Сонник в свою чергу нагадує, що не потрібно кидатися в крайності і в усьому слід дотримуватися золотої середини.

Трактування за кольором

Взагалі, черниця уві сні не завжди уособлює щось усунуте від світу. І на думку сонника це залежить від виду і кольору її вбрання. Так якщо черниця була в чорному, то вас дійсно очікують не найкращі часи.

Біла чернеча одяг асоціюється з духовністю, спокоєм і благополуччям. Золоте вбрання обіцяє багатство, процвітання і успіх. Коричневе плаття черниці нагадує про буденності і побутових проблемах і має найбільш сильну прив’язку до мирської долі.

Блакитна одяг черниці уособлює знання і єднання з Вищими силами. Якщо ж уві сні на черниці була ряса абсолютно немислимих кольорів, то сонник вважає, в реальному світі ви занадто захоплюєтесь і часто не контролюєте свою поведінку.

Чернече пророцтво

Щоб зрозуміти,, до чого сниться монашка, варто згадати про її віці. Так молода послушниця — віщує життя скромну, але щасливе, стара черниця може приснитися перед серйозною справою, що вимагає уважного ставлення.

Літня пілігрімка, що бродять по дорогах, означає, що ваша мрія не здійснитися, а мертва монашка в чорному сниться перед розставанням з коханим і навіть вдівство.

Сонник монашка, до чого сниться монашка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: