Сонник молодий хлопець, до чого сниться молодий хлопець уві сні

Сновидіння, головним фігурантом якого виступає молодий хлопець, може мати кілька значень. Як підказують сонники, тлумачать,, до чого сниться даний образ, для того, щоб з’ясувати точне значення приснився хлопчини, необхідно врахувати, кому він приснився, в якому вигляді і що уві сні робив.

Сонник Міллера

Якщо дівчині приснився гарний атлетичної статури молодий хлопець, то це говорить про те, що вона прагнути отримати від життя все і в повній мірі. Бачити уві сні, що вродливий юнак надає вам знаки уваги? Це означає фінансову незалежність і успішність.

Дівчині примарився настільки красивий хлопець, що від нього не можливо було відвести погляд? Її чекає вражаючий успіх і слава, в променях якої вона будете купатися. А ось, потворна зовнішність означає розчарування і зрада.

Зовнішній вигляд розповість про близящихся перервах

Сонник Цветкова по-різному пояснює, до чого сняться сюжети за участю молодого хлопця. Наприклад, якщо приснився знайомий хлопчина, який виглядає здоровим, сильним і міцним хлопцем, хоч в реальності він — «хлюпик», то слід підготуватися до змін, які принесуть нові емоції і відносини.

До чого сниться знайомий хлопчина хворим, кволим або обірваних і брудним — зовсім не таким, яким він є насправді — підкаже сонник Фрейда: ті ласки, які вас колись радували, набридли вам і перестали приносити задоволення.

Знайомий хлопець уві сні змінив свою зовнішність? Вас чекає несподівана подія, яке може докорінно змінити ваше життя.

Колір волосся

Розбираючись, як виглядав молодий хлопець, якого ви бачили уві сні, чи не обходьте стороною колір і стан шевелюри. Ось, до чого сняться різні типи чоловіків:

 • Блондин обіцяє знайомство з приємним попутником;
 • Брюнет засмутить, напророкувавши неприємні сюрпризи від улюбленого,
 • Шатен — знак сумнівів щодо правильності прийнятого рішення;
 • Рудий обіцяє веселощі і радість;
 • Лисий — вісник невдалого збігу обставин;
 • Сивий — ви зустрінете перешкоди на шляху до мети.
 • Дії хлопця: Від обману до примирення

  Щоб зрозуміти,, до чого сниться колишній коханий хлопець, розтлумачить сонник Білого Мага. Якщо уві сні ваш колишній посміхається вам, то це ознака примирення з тими, з ким не могли знайти спільної мови. Лаятися з ним — знак охолодження відносин з близькими.

  Дуже негативний сюжет про те, що молодий хлопець, який подобається, помер пояснюється цілком позитивно. Ось, яке тлумачення сну пропонує сонник Лонго: якщо уві сні помер хтось із близьких людей або тих, з якими ви не близькі, але які подобаються вам, то це віщує їм добре здоров’я ще на довгі роки.

  А ось, якщо хлопчина вас обіймає і цілує, то в реальності не варто йому довіряти, радить Місячний сонник.

  Незнайомець, як відображення особистості сплячого

  Заміжній жінці приснився незнайомий молодий хлопець, що лежить поруч з нею в ліжку? Сюжети такого плану, як правило, говорять або про незадоволення сновідіци поточними стосунками, або бажанням щось змінити в собі, як у зовнішності, так і в характері.

  Чоловік бачить уві сні, як незнайомий хлопець звертається до нього за порадою? Циганський тлумач впевнений, незабаром в житті сновидіння з’явиться протеже. А якщо незнайомий хлопчина поводився нахабно і разнузданно, то сплячому чоловікові слід задуматися про власну поведінку.

  Сонник молодий хлопець, до чого сниться молодий хлопець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: