Сонник молодий чоловік, до чого сниться молодий чоловік уві сні

Якщо вам у сні привидівся молодий чоловік, то цілком можливо, ви жадаєте нових знайомств, віщають сонники. Однак таке тлумачення вірно далеко не завжди. Щоб зрозуміти,, до чого сниться хлопчина, необхідно уточнити, кому саме він приснився і чи був він знайомий сновидцу.

Що пророкував Г. Міллер

На думку сонника Міллера, бачити уві сні молодого чоловіка — символ появи в житті сновідіци нового залицяльника. Зазвичай, таке сновидіння означає, що дівчина, якій приснився симпатичний хлопець, не проти познайомитися з ким-небудь, з причини відсутності кавалера.

А для чоловічої половини, такий образ означає виникнення суперника. Особливо погано, якщо «чоловіком з сновидіння» виступає близький друг — це говорить про назріваючий конфлікт між ними.

По одягу зустрічають…

Якщо вам наснився молодий чоловік, зверніть увагу на те, як він був одягнений у сні:

 • В класичному костюмі-трійці — вас чекає успіх;
 • В спортивному одязі — підете на відпочинок;
 • В червоному светрі або сорочці — почуття до нового знайомого закрутять вам голову;
 • В домашньому халаті або піжамі — вам буде затишно і комфортно в колі близьких людей;
 • В нижній білизні або пляжних плавках — у вас немає секретів від друзів.
 • Симпатичний незнайомець, як символ несподіваних подій

  Тлумачення сну, в якому ви бачите перед собою красивого незнайомого молодого чоловіка, пророкує знайомства і флірт. Особливо актуальна ця трактування в тому випадку, якщо гарний незнайомець фліртував з вами уві сні.

  Якщо цікавить,, до чого сниться гарний незнайомий хлопчина, який не звертає на вас ніякої уваги, то зверніться за відповіддю до сонником пастора Лоффа. Трактування даного тлумача не дуже порадують: ви ображені на друзів за те, що вони не бажають брати активну участь у вашій долі.

  Побачили, що незнайомий хлопчина підозрілого вигляду стежив за вами? Цілком ймовірно, наяву ви схильні до атак паніки. Вам здається, що вам загрожує небезпека.

  Знайомий хлопець — сигнал про реальних взаєминах

  Бачити уві сні, як вас обіймає знайомий молодик — сигнал про те, що в реальності він вам не байдужий, підказує Місячний сонник. Молодий чоловік, який живе по сусідству, уві сні з’явився перед вами з трояндою? Можливо, наяву він до вас небайдужий.

  Сусідський хлопчина уві сні вас обіймає, а ви його відштовхуєте? Швидше за все, в реальності ви з кимось обійшлися дуже грубо, віщає сонник Лонго.

  А ось, до чого сниться, що молода людина, якого ви добре знаєте, обіймає і цілує вашу «закляту подругу» або зустрічає її з трояндою: вам неприємно, що ви меркне на фоні інших дівчат, але ви нічого не в силах змінити.

  Неприємні ситуації, або Не соромтеся говорити про свої бажання

  До чого сниться мрія, в якій за вами женеться багато молодих чоловіків, бажаючи вашої прихильності, пояснить сонник Цвєткова: ви втомилися бути публічною особою, вам хочеться спокою.

  Хлопцеві примарилося багато мужиків, серед яких він не бачить друзів або знайомих? Ви потребуєте підтримки, але не наважуєтеся попросити про це.

  Дівчині приснилося, що її переслідує маніяк похилого віку, але має молоде обличчя? Це сигнал про те, що якщо вона не перестане озиратися в минуле, її життя залишиться сірою і нецікавою, підказує Циганський сонник.

  Сонник молодий чоловік, до чого сниться молодий чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: