Сонник могила, до чого сниться могила уві сні

Якщо уві сні ви бачили могилу напевно пробудження було не надто радісним. Швидше за все, після такого сновидіння ви заходите дізнатися,, до чого сниться загробний горбок. Сонник відповість на всі ваші запитання.

Викопувати яму

Копати уві сні могилу означає, що вас можуть очікувати неприємності на роботі, поганий вплив з боку недоброзичливців, зрада друзів.

Сонник Білого мага вважає, що якщо в сновидінні ви копаєте яму на цвинтарі — це знак, що в житті закінчиться низка неприємностей і настане біла смуга. Ви не будете відчувати матеріальні труднощі, зможете поправити свої особисті справи.

Копати уві сні могильну яму, значить, наяву зіткнутися з противниками, які будуть намагатися здобути над вами верх.

Наснилося, що стоїте над свіжовикопаної могилою? Сонник Езопа попереджає, що необхідно берегти себе від нещасного випадку і від можливих проблем зі здоров’ям.

Якщо сниться нова могила, це означає, що незабаром ви позбудетеся від неспокою.

Опинитися в могилі

Падати уві сні в вириту яму — наяву зіткнутися з серйозними життєвими випробуваннями, різкими змінами в житті.

Якщо приснилося, що ви в могилі, це знак, що скоро чекає благополуччя, ви будете радіти життю. До того ж матеріальний достаток буде тим більше, чим глибше могильна яма.

Сонник Странніков переконаний, що побачити себе в свіжовикопаної могилі — до зустрічі людей, про яких дізнаєтеся багато нового.

Побачити уві сні людини, засипаного землею, означає, що наяву його підстерігає нещастя.

Неохайна і недоглянута

Сни про стару і зарослої могилі не віщують нічого поганого: швидше за все, чекає пригода або неабияке подія.

Опис,, до чого сниться могила, дає і Тафлісі. Сонник Тафлісі повідомляє, що якщо вам примарилося заросле травою місце поховання — це знак, що до вас звернеться за допомогою той, кого ви сторонитеся. Ви відкриєте для себе цю людину з іншого боку, хоча раніше вважали його своїм недоброзичливцем. Тлумач переконаний, що могила в даному випадку символізує хороші зміни.

Наявна рослинність

Якщо росло дерево на могилі, це хороший знак. Побачене уві сні зламане дерево обіцяє нещастя.

Примарилося на місці поховання квіти віщують радість.

Думка Ванги

Сонник Ванги переконаний, що бачити цвинтар в нічних мареннях — попередження. Будьте готові зіткнутися з випробуванням, яке змінить долю не так, як би вам хотілося.

Бачити уві сні кілька могил — знак того, що в майбутньому чекає ряд нещасливих подій, які один за іншим будуть підривати вашу віру в себе.

Якщо сниться занедбаний цвинтар, це символізує душевну порожнечу, тугу, відчай, які пройдуть після того, як зустрінете розуміє і мудрої людини.

Сучасний сонник

Сновидіння, в якому побачили розкриту могилу, сниться до чиєїсь важкої хвороби або смерті.

Даний джерело трактує могилу як попередження про небезпеку, яка може стосуватися будь-кого з ваших близьких або друзів. В такому випадку доведеться взяти на себе чужі проблеми і надати комусь допомогу у важкий момент.

Приснився сюжет про надгробному пам’ятнику обіцяє зустріч з приятелем, а також важлива подія.

Якщо уві сні ви самі встановлюєте надгробок — вас чекає просування по кар’єрних сходах або небезпека для життя близької людини.

Якщо приснилося, що ви читаєте своє ім’я на надгробку, то погані передчуття з приводу стану здоров’я не збудуться. Якщо самі робите напис — ризикуєте втратити хорошого друга.

Сучасний сонник вважає, що світло над місцем поховання — символ того, що отримаєте новини здалеку.

Різні тлумачення

Сонник Гришиной впевнений, що похоронна місце символізує хвороби і неприємності.

Якщо вам сниться сюжет про те, що ви ходите по кладовищу, значить, вступите в невдалий шлюб.

Глумитися над могилою або бачити, як це робить будь-хто, означає, що ви занадто простуваті в спілкуванні. Через цю риси характеру багато втрачаєте з поля зору.

Приснилося братське поховання — ознака того, що ви вірите пліткам, які не мають нічого спільного з дійсністю.

Пояснення,, до чого сниться подібне, дає і Міллер. На думку цього провісника, свіжа могильна яма — символ нечесного вчинку по відношенню до вас, який заподіє біль. Такий сон попереджає про прийдешні неприємності або хворобах.

Якщо приснилося, що ви заглядаєте в порожню яму, будьте обережні, так як можете втратити когось з близьких.

Якщо пропав труп, для якого була вирита яма, це означає отримати погані новини.

Сонник могила, до чого сниться могила уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: