Сонник мити голову, до чого сниться мити голову уві сні

Хто навіть уві сні любить мити волосся на голові, завжди користується повагою. Сон символізує прагнення до чистоти в усіх її проявах, як фізичної, так і моральної. Сновидінню і надалі будуть супроводжувати благополуччя, відмінне здоров’я, позитивний настрій.

Сон, в якому ви зібралися мити голову шампунем, символізує вашу втому від рутини і одноманітності. Вам хочеться хоча б ненадовго залишити набридли побут і одноманітні думки і змінити обстановку. Мрії збуваються, — обіцяє сонник, вам належить яскраве захоплюючу пригоду.

Якщо ваш День народження припадає на другу половину зими або початок весни, сонник радить мити голову шампунем акуратніше: такий сон означає, що хтось має намір вас обдурити або ж ви самі заблукали у власних ілюзіях.

Якщо вам довелося уві сні мити голову, сонник Міллера не сумнівається у вашій розсудливості і винахідливості, які наяву вам незабаром дуже знадобляться. Сон віщує ситуацію, в якій від вас буде потрібно швидке прийняття нестандартного рішення. Сновидіння обіцяє, що ви з честю вийдете з цієї ситуації.

Як обіцяє сонник Міллера, мити голову шампунем уві сні — це сон, що містить двояке тлумачення. Майбутнє подорож приведе вас в небувалий захват, але за однієї умови: якщо ви зробите його потай від усіх або, принаймні, нікому не говорити, куди і навіщо відправляєтеся. Також не виключено, що ви зробите вчинок, в якому будете каятися.

До чого ще сниться мити голову уві сні

Мити голову милом уві сні, особливо, якщо воно красиве і запашне, а в процесі миття утворюється багато піни і мильних бульбашок, сонник вважає добрим знаком. Цей сон обіцяє безхмарну і красиве життя, фінансовий підйом, приємне оточення, на яке можна покластися.

Сонник Симона Кананіта вважає, що мити голову уві сні — доля тих, кому належить виконати великий обсяг нелегкій роботи. І, тим не менш, мета виправдовує засоби: ваші зусилля будуть щедро винагороджені. Такий сон означає добробут, здобуте своїми руками, тому і подвійно цінне.

Якщо мити голову, розчісувати волосся уві сні, для жінки такий сон означає, що комусь із родичів потрібно особлива турбота і підвищена увага. Сон обіцяє, що будинок повна чаша і порядок в сім’ї не залишаться непоміченими: домочадці будуть висловлювати вдячність і повагу, а сусіди — тихо заздрити.

Як повідомляє сонник Хассе, якщо мити голову уві сні, наяву чекає далека дорога, причому відправитися в подорож доведеться на самоті. Якщо мити голову комусь іншому, з цією людиною очікується серйозна сварка, сварка, що не виключений навіть остаточний розрив відносин.

Езотеричний сонник стверджує, що мити голову — однозначно позитивний сон для тих, кого мучить тривога. Цей сон хоче сказати, що привід для хвилювання насправді не такий великий, яким може здатися. Сновидіння обіцяє, що в підсумку все налагодиться, і ви самі переконаєтеся, що марно так сильно турбувалися.

Сонник мити голову, до чого сниться мити голову уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: