Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник мити голову, до чого сниться мити голову уві сні

Хто навіть уві сні любить мити волосся на голові, завжди користується повагою. Сон символізує прагнення до чистоти в усіх її проявах, як фізичної, так і моральної. Сновидінню і надалі будуть супроводжувати благополуччя, відмінне здоров’я, позитивний настрій.

Сон, в якому ви зібралися мити голову шампунем, символізує вашу втому від рутини і одноманітності. Вам хочеться хоча б ненадовго залишити набридли побут і одноманітні думки і змінити обстановку. Мрії збуваються, — обіцяє сонник, вам належить яскраве захоплюючу пригоду.

Якщо ваш День народження припадає на другу половину зими або початок весни, сонник радить мити голову шампунем акуратніше: такий сон означає, що хтось має намір вас обдурити або ж ви самі заблукали у власних ілюзіях.

Якщо вам довелося уві сні мити голову, сонник Міллера не сумнівається у вашій розсудливості і винахідливості, які наяву вам незабаром дуже знадобляться. Сон віщує ситуацію, в якій від вас буде потрібно швидке прийняття нестандартного рішення. Сновидіння обіцяє, що ви з честю вийдете з цієї ситуації.

Як обіцяє сонник Міллера, мити голову шампунем уві сні — це сон, що містить двояке тлумачення. Майбутнє подорож приведе вас в небувалий захват, але за однієї умови: якщо ви зробите його потай від усіх або, принаймні, нікому не говорити, куди і навіщо відправляєтеся. Також не виключено, що ви зробите вчинок, в якому будете каятися.До чого ще сниться мити голову уві сні

Мити голову милом уві сні, особливо, якщо воно красиве і запашне, а в процесі миття утворюється багато піни і мильних бульбашок, сонник вважає добрим знаком. Цей сон обіцяє безхмарну і красиве життя, фінансовий підйом, приємне оточення, на яке можна покластися.

Сонник Симона Кананіта вважає, що мити голову уві сні — доля тих, кому належить виконати великий обсяг нелегкій роботи. І, тим не менш, мета виправдовує засоби: ваші зусилля будуть щедро винагороджені. Такий сон означає добробут, здобуте своїми руками, тому і подвійно цінне.

Якщо мити голову, розчісувати волосся уві сні, для жінки такий сон означає, що комусь із родичів потрібно особлива турбота і підвищена увага. Сон обіцяє, що будинок повна чаша і порядок в сім’ї не залишаться непоміченими: домочадці будуть висловлювати вдячність і повагу, а сусіди — тихо заздрити.

Як повідомляє сонник Хассе, якщо мити голову уві сні, наяву чекає далека дорога, причому відправитися в подорож доведеться на самоті. Якщо мити голову комусь іншому, з цією людиною очікується серйозна сварка, сварка, що не виключений навіть остаточний розрив відносин.

Езотеричний сонник стверджує, що мити голову — однозначно позитивний сон для тих, кого мучить тривога. Цей сон хоче сказати, що привід для хвилювання насправді не такий великий, яким може здатися. Сновидіння обіцяє, що в підсумку все налагодиться, і ви самі переконаєтеся, що марно так сильно турбувалися.

Сонник мити голову, до чого сниться мити голову уві сні


Зараз ви знаходитесь тут:


Схожі записи: