Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мити, до чого сниться мити уві сні

Якщо уві сні ви мили кого-небудь або що-небудь, уважно поставтеся до цього бачення. Сонник допоможе відкрити завісу майбутнього і, можливо, навіть уникнути великих помилок і проблем. Але щоб точніше зрозуміти,, до чого сниться таке сновидіння, ознайомтеся з усіма наявними тлумаченнями.

Мити тварин

Якщо уві сні ви мили кішку, це означає, що в реальності вдасться отримати якусь матеріальну вигоду, яка, втім, буде зовсім невеликий. На думку Гришиной вимитий кіт також може символізувати залежність від вас нікого людини. Тлумач Гришиной радить не грати почуттями нещасного і якомога швидше розставити всі крапки над «і». Ще один варіант пояснення,, до чого сниться намивати кошеня — спілкування з лицемірним і неприємною людиною. Не варто розповідати йому про себе. Це може обернутися для вас великими проблемами. Якщо приснилося, що ви намалювати шампунем собаку, готуйтеся виявитися на важливому вечері з дуже впливовими і цікавими персонами. Не пропустіть свій шанс! Заведіть якомога більше корисних знайомств.

Дитину

Сучасний сонник вважає, що, якщо уві сні ви мили дитини, значить, в реальності будь-якими способами намагаєтеся контролювати ситуацію. Якщо це була дівчинка, це означає, що ви сподіваєтеся на щось. Якщо приснився хлопчик, сміливо вдавайтеся в авантюрну справу. Велика ймовірність, що вам пощастить. Якщо уві сні ви мили немовляти, то в даний час виношуєте в своїй голові якусь ідею. Не виключено, що ви збираєтеся змінити професію, відправитися в далеку подорож або зв’язати себе узами шлюбу.

Дорослу людину

Примарилося, що купали жінку? Будьте готові до зміни сімейного стану. Якщо ви самотні — вступите в шлюб, якщо невільні — розлучитеся. Сучасний сонник рекомендує з позитивом зустрічати подібні зміни. Пояснення,, до чого сниться мити представника сильної статі, дає Шеремінская. Якщо примарилося людина була чоловіком, то в реальному житті мають бути ухвалені найважливіше рішення. Шеремінская радить спочатку ретельно зважити всі плюси і мінуси і тільки потім починати діяти. Мити уві сні рідну бабусю — до отримання мудрої поради. Якщо на її місці ви побачили маму, то наяву зможете подолати всі труднощі. Універсальний сонник вважає, що мити в сновидінні чоловіка — хороший знак. Ваші взаємини будуть наповнені теплом і взаєморозумінням. Обмивати батька — до тривалого від’їзду з рідного дому. Можливо, доведеться відправитися у відрядження.

Засіб пересування

Якщо приснилося, що ви ретельно мили машину, значить, з’являться впливові друзі. Сонник Мандрівника повідомляє, що ці люди дуже вам допоможуть у вирішенні всіляких труднощів. Якщо автомобіль був новеньким, чистим і блищав, справи на роботі складатимуться якнайкраще.

Житло та меблі

Якщо уві сні ви мили вікна, то скоро почнеться зовсім інше життя. Універсальний сонник обіцяє нові знайомства, враження, зміну місця проживання. Якщо приснилося, що намивали сходи, вийти змінити свою посаду на більш престижну і солідну. У зв’язку з цим сонником Езопа обіцяє поліпшення матеріального стану.

Намивання унітазу сниться в тому випадку, якщо вам доведеться в реальності взяти на себе турботи благополуччя всієї родини. Сонник Мандрівника рекомендує бути сильним і пам’ятати, що лише в ваших руках щастя близьких і коханих. Якщо приснилося, що мили туалет, то ускладняться взаємини з колегами. Не виключено, що в цьому ви будете винні самі. Якщо уві сні туалет був дуже брудним, то хтось буде розпускати брудні плітки, з метою затьмарити ваше існування настільки, наскільки це буде можливо. Міллер розтлумачує,, до чого сниться генеральне прибирання ванної кімнати. Мити уві сні ванну — до активної трудової діяльності. Але, не варто засмучуватися, сонник Міллера обіцяти разом з великим обсягом роботи і значне поліпшення матеріального становища. Виробляти в своїх нічних мріях прибирання холодильника, означає наяву мати симпатії до людини протилежної статі. Сонник Пір року рекомендує не боятися відкрито виражати свої почуття. Це допоможе швидше домогтися бажаного. Якщо сниться, що ви чистите до блиску дзеркало, значить, в реальності відповісте взаємністю на залицяння наполегливого кавалера. Мити раковину — до очищення совісті. Універсальний сонник вважає, що ви знайдете в собі сили відкрито визнати всі помилки і вибачитися.

Якщо уві сні ви приводили в порядок свій будинок, то наяву зможете нарешті впорядкувати думки. Мити двері — до гостей. Відтирати від бруду і пилу стелю — до захоплюючого і досить тривалого подорожі. Наснилося, що миєте під’їзд? Сонник Мандрівника пророкує швидкий від’їзд від рідного дому. Аналогічно слід тлумачити і сюжет, в якому замість під’їзду ви побачили ганок. Якщо сниться, що драіте квартиру, це означає, що нові враження повністю заволодіють вашим розумом. Відчищати стіни в будинку — зміні соціального статусу. Відмили уві сні поверхню до «дзеркального блиску»? Готуйтеся до нової поважної посади. Опис,, до чого сниться мити стіл, дає і Гришина. Сонник Гришиной обіцяє пишне гуляння. Не скупіться на частування!

Який помер людини

Сучасний сонник вважає, що готувати в нічних мареннях померлої людини до поховання, означає отримати цінну пораду в потрібний час від людини, який щире бажає вам добра. Універсальний сонник радить не нехтувати корисною інформацією. Вона допоможе уникнути усіляких труднощів. Ще один варіант,, до чого сниться мити небіжчика — життєві зміни. Якщо ви уві сні обумовлює спину покійного, то змініть роботу. Якщо приснилося особа — заведете нових цікавих знайомих.

Посуд

Універсальний сонник переконаний, що мити в сновидінні тарілки і чашки — до зустрічі дорогих гостей. Якщо замість тарілок і чашок вам наснилися вилки, проявіть обережність при спілкуванні з друзями. Тлумач прогнозує зрада людини, якій ви безмежно довіряєте. Якщо уві сні ви намивали каструлю, значить, атмосфера в будинку буде дуже доброзичливою і теплій. Не буде ні сварок, ні непорозумінь з близькими. Гришина розтлумачує,, до чого сниться мити сковороду. Подібний сюжет пророкує скандали і сварки. Причому, виникнуть вони з незнайомими людьми. Хочете уникнути конфлікту? Тримайте свою думку при собі. Якщо приснилися ложки, то скоро у вас народиться син або онук. Подія буде довгоочікуваним і радісним.

Взуття

Відмивати уві сні взуття від бруду — до майбутньої відрядженні або подорожі. Сонник Шеремінской обіцяє безліч нових вражень і всілякі радості. Якщо приснилися туфлі, то в подорож доведеться відправитися в супроводі представниці прекрасної статі. Побачені в сновидінні чоботи обіцяють чоловічу компанію. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться мити брудне взуття — спроби відновити зіпсовану недоброї чуткою репутацію.

Різні тлумачення

Жіночий сонник переконаний, що промивати під проточною водою шматок м’яса, значить, знайти контакт зі своїми ворогами. Якщо замість м’яса наснилася риба, можна сміливо готуватися до отримання відчутного прибутку.

Якщо уві сні ви побачили яблука, і вони були рум’яними і великими, то, можете не сумніватися, вас оточують добрі і надійні друзі. Мити в баченні картоплю — до фінансових ускладнень. Езоп вважає, що, якщо на місці картоплі перебував килим, можна в найближчі роки забути про нужду. Мити уві сні скло означає мати повне взаєморозуміння з чоловіком або дружиною. Згода буде повним абсолютно з усіх питань. Якщо приснилося, що намагаєтеся отскоблить відро, значить, вдасться відшукати нові джерела доходу. Мити уві сні баню — до участі в брудній справі.

Сонник мити, до чого сниться мити уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: