Сонник мильні бульбашки, до чого сниться мильні бульбашки уві сні

Мильні бульбашки уві сні символізують безперспективні плани, ілюзорні мрії і дурні витівки. До чого ще сниться ця дитяча забава? Сонник вважає, що інтерпретація образу залежить від нюансів того, що трапилося бачити в ночі.

Не будьте дитиною!

Великий куля з мила сам по собі відображає вимушену або добровільну ізоляцію. У буквальному сенсі тлумачення сну зводиться до простої приказці — надути, немов бульбашка.

По суті це в чомусь дитячу поведінку, яке характеризують безпідставні підозри, образи та інші неадекватні реакції.

Якщо ж наснилося, що велика кількість пухирців літало навколо, то наяву трапиться не найприємніше подія.

Трактування по деталях

Сонник рекомендує звернути пильну увагу до власних маніпуляцій уві сні, а також якості бульбашок.

 • Великі можуть наснитися до краху планів.
 • Маленькі — до особливо яскравого прояву почуттів.
 • Райдужний — до блискучих ідей.
 • Прозорий — до вирішеною ситуації.
 • Купувати їх — до короткострокового щастя.
 • Продавати — до успіху сумнівного справи.
 • Наснилося, що в ночі ви самі робили мильні бульбашки? Це означає, що ви затіяли обман або незначну інтригу. Сонник рекомендує відмовитися від намірів, бо вони приведуть вас у досить скрутне становище.

  Інтерпретація Міллера

  Тлумач Міллера переконаний, що бачити красиві мильні бульбашки в нічних мареннях означає, що грандіозні плани на комфортний відпочинок не складуться.

  Поверніться в реальність!

  До чого сниться, що уві сні вам особисто трапилося пускати бульбашки? Сонник підозрює, що ви літаєте в мріях і часом забуваєте про реальність.

  Пускати мильні бульбашки в нічних мареннях — до дрібних невдач і розчарувань. Дуже часто це знак того, що ваша репутація знаходиться під загрозою через власну необачність і безтурботність.

  Якщо уві сні довелося пускати бульбашки з мила, то очікують тривалі походи по лікувальним установам, але сонник вважає, що це не буде пов’язано з певним недугою.

  Чим ви незадоволені?

  До чого ще сниться бачення, в якому довелося надувати мильні бульбашки? Робити це самому — до виправданого накопичення. Бачити з боку — до мрій, які навряд чи здійсняться.

  Якщо приснилося, що довелося надувати мильні кульки, то сонник впевнений, що ви незадоволені власним становищем, але прекрасно розумієте, що не маєте можливостей претендувати на щось більше. І цей факт вкрай сильно вас засмучує.

  Надувати кульки також означає, що неприємності обійдуть вас стороною, але принесуть багато незвичних турбот.

  Все вдасться!

  Лопати уві сні мильні бульбашки — до розчарування, яке ви передбачали. Ймовірно ви бажали занадто багато чого, але в душі віддавали собі в цьому звіт. Тому сонник впевнений, що ці складності скоро забудуться.

  До чого ще сниться пригода, в якому довелося лопати бульбашки з мила? Вони символізують якусь ситуацію, яка здавалася абсолютно прозорою. Але саме в ній і криється велика небезпека.

  Лопати уві сні кульки з мила буквально означає, що ви зумієте розкрити облудну ситуацію до того, як вона зуміє заподіяти вам незручності.

  Сонник мильні бульбашки, до чого сниться мильні бульбашки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: