Сонник мило, до чого сниться мило уві сні

«Хай живе мило запашне, і рушник пухнасте…». Пам’ятайте ці рядки? Безсмертний твір Корнія Чуковського «Мойдодир» — мабуть, саме «чисте» і «охайне» вірш, придумане для дітей. А зробило його таким, звичайно ж, мило! Як складно було б видалити бруд без запашного Мильці! У той день, коли людина створив перше мило і відмився від бруду, він став ще на одну сходинку вище тваринного! Зараз в ароматної мильною пінці купають не тільки «невмитого сажотрусів», а й кішечок, собачок та іншу домашню живність, а колись це була прерогатива виключно людська. Та й то, тільки багатій людині доступна! Біднякові навіть наснитися мило не могло! А зараз може, причому кожному! А ось, до чого сниться мило, для чого воно «є» до нас уві сні, це ми з вами зараз дізнаємося. І допоможуть нам у цьому, звичайно ж, сонники!

«Мильна» феєрія

Бачити уві сні мило в яскравій обгортці — подібне сновидіння означає, що незабаром всі розпочаті і незакінчені справи прийдуть у повний порядок.

Наснилося ароматне туалетне мильце — на жаль, тлумачення даного сну не радісний: до передчасної старості, пророкує сонник. Терміново займіться своєю зовнішністю, якщо не хочете, щоб пророцтво збулося.

Сниться великий шматок господарського мила — незабаром ви зробите не дуже приємний вчинок і при цьому будете намагатися виправдати себе. Не варто зловживати довірою друзів, краще покайтеся і вибачитеся.

Приснився красивий флакон з рідким милом — знайте, у вас є справжні друзі, які завжди готові прийти до вас на допомогу. Сонник радить цінувати такі відносини і не зловживати ними.

Мило банний наснилося — дуже скоро ви отримаєте запрошення на дружню пиятику у веселій компанії, обіцяє сонник Міллера.

Одного разу в хозтоварах…

Сниться сон, в якому ви купуєте господарське мило — запасіться терпінням, тому що даний сон означає масу справ по господарству, які вам належить переробити.

Купувати уві сні один або кілька шматочків туалетного Мильці — до приємного проведення часу, відпочинку.

Наснилося, що вам подарували шматок запашного туалетного мила — чекайте приїзду бажаних гостей, господарського — ваші гості доставлять вам тільки клопоти і головний біль, попереджає сонник мусульманський.

Бачити уві сні, що ви купуєте в магазині основу, щоб варити мило самостійно — оточіть увагою і турботою свою сім’ю, інакше може статися конфлікт, підказує сонник.

Банні процедури

Мити руки новим мильцем — ви стоїте на порозі «слизького» заходи, цілком можливо, навіть афери. Не варто так ризикувати репутацією, радить сонник, справа не варта того.

Мити голову уві сні, рясно збиваючи на волоссі піну, — до «змивання» смутку і негативу. Всі неприємності, які псували ваше життя, скоро перестануть вас турбувати.

Бачити сон, в якому ви вмиваєтеся — хтось намагається «замилити» вам очі. Придивіться уважніше до свого оточення.

Наснилося, що ви тільки зібралися намилюватися, як раптом закінчилася вода — якісь перешкоди встануть у вас на шляху до реалізації планів.

Сниться сон, що хтось із знайомих збирається мити руки у вас вдома — поспостерігайте за цією людиною, висока ймовірність того, що він спробує привласнити щось, що належить вам, попереджає Східний сонник.

Апетитний аромат

Сниться, що ви хочете їсти настільки, що готові перекусити милом — до нетравлення шлунка. Будьте уважні до свого здоров’я, харчуйтеся тільки в перевірених місцях.

Нюхати дустовое або дігтярне мило з різким неприємним запахом — наяву вас чекає важка робота з низькою оплатою. Сонник радить знайти привід, щоб відмовитися від неї, інакше втратите і сили і час.

Є мило і пускати бульбашки — ви будуєте нездійсненні плани. Зараз не найкращий час для реалізації задуманого, почекайте трохи, скоро все зміниться на краще.

Жувати мило немов жуйку — до хвороби зубів. Не чекайте різкого болю, йдіть до стоматолога на профілактичний огляд, дає розумну пораду сонник.

Їсти їжу з мильним присмаком — до облудних обіцянок. Краще не обіцяйте нічого оточуючим, інакше прославитесь як пустослов.

Коли мило «змилися»

Сниться сон, в якому вам дарують змилок — хтось хоче вас образити або принизити через заздрощі видали. Не піддавайтеся на провокації, пам’ятайте собі ціну і не слухайте дурних пліток, дає пораду сонник.

Наснилося, що ви спостерігаєте за тим, як в тазі розкисає багато шматків мильною продукції — до даремним витрат.

Красти мило з магазину — в реальному житті ви зробите настільки дурний вчинок, що самому буде не зрозуміло, чому ви це зробили. Контролюйте свої емоції і вчинки, щоб не червоніти перед знайомими.

Сонник мило, до чого сниться мило уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: