Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міряти взуття, до чого сниться міряти взуття уві сні

Якщо ноги — це символ стійкого становища сновидіння, то взуття — фактори, що полегшують або утяжеляющие його життя. Уві сні вам довелося міряти взуття? Це означає, що в реальності ви будете вирішувати спірні питання та стояти перед важким вибором. Для того щоб зрозуміти, до чого сняться подібні сюжети, сонники рекомендують враховувати дрібні деталі мрії. Наприклад, такі, як стан обувки, колір та інші нюанси.

Пророцтва Густава Міллера

Тлумачачи,, до чого сниться міряти взуття, сонник Міллера вказує на швидкий успіх і удачу, а так само можливість познайомитися з новим коханим. Бачите вві сні я багато різних туфель на полицях у взуттєвому бутіку? Таке бачення означає вибір шляху. Вам належить дорога кудись незабаром.

А ось, якщо наснилося, що ви взуваєте стару взування або бачите навколо себе багато старих рваних пар, то це означає життєві колотнечі і засмучення з цього приводу.

Що за фасончик

Пригадайте, яку ви міряли взуття уві сні, а сонники дадуть вам докладне тлумачення сну, пояснюючи, до чого це сниться. Отже, вам наснилися:

 • Кросівки — збирайте валізи, вам належить відправитися в дорогу;
 • Жіночі туфельки на шпильці — до романтичного вечора;
 • Чоловічі туфлі — будете вирішувати якісь робочі питання;
 • Робочі або гумові чоботи — до важкої праці;
 • Дитячі сандалики — до спілкування з власними дітьми.
 • У взуттєвому відділі, або Хай живуть зміни!

  Якщо приснилося, що ви в магазині приміряєте нову пару червоних туфель, то вас чекають зміни в особистому житті. Для одиноких примірка нових червоних туфельок обіцяє знаходження другої половинки, а ось, для тих, хто вже має пару міряти взуття такого відтінку — це знак переходу їх відносин на більш високий рівень, пророкує Місячний сонник.

  Бачити уві сні, що в магазині ви пригледіли нову пару чобіт і зібралися її купувати — символ появи у вас звичок, яких не було раніше.

  Якщо сандалі, які ви хотіли купувати уві сні, вам впору, то ці звички істотно поліпшать якість життя. А якщо наснилося, що вже навіть в магазині ви міряли взуття і відчували дискомфорт, то для вас настає важкий період, засмучує Східний сонник.

  Чужа пара, як символ допомоги і підтримки

  Сонник пастора Лоффа, роз’яснюючи,, до чого сниться примірка чужий обувки, попереджає про те, що в реальності вам доведеться виручати з неприємностей близького друга.

  Клопоти, турботи і рішення чужих проблем обіцяє мрія, в якій ви бачили, як міряли взуття не просто чужу, а ще й великого розміру, пророкує сонник Цвєткова. Крім цього, велика взуття означає неприємні чутки про свого коханого.

  Похід на «блошиний» ринок: Від зустрічей до прощань

  Наснилося, що ви ходите по взуттєвим рядах на барахолці, в надії знайти гарні старовинні босоніжки? Наяву вас чекає захоплююча зустріч з другом дитинства. Шукати уві сні красиве взуття в відділі «Second Hand» — знак того, що ви шкодуєте про щось, що залишилося в минулому, пророкує Циганський сонник.

  Уві сні вам довелося міряти взуття непарну або різну за фасоном? Ви заплуталися в своїх відчуттях і почуттях до кого-то, пояснює сонник міс Хассе. А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви взували начищені до блиску ретро-туфлі: дуже скоро всі фінансові труднощі «кануть в Лету».

  Приміряти ганчіркові мокасини уві сні — знак м’якотілості і невміння виявляти характер. А ось, лакована взуттєва поверхню символізує ваше бажання приховати за яскравою оболонкою щось сіре і тьмяне.

  Сонник міряти взуття, до чого сниться міряти взуття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: