Сонник мерзнути, до чого сниться мерзнути уві сні

Якщо уві сні вам трапилося випробувати холод, значить, в реальності доведеться зіткнутися з глухою стіною нерозуміння. Деякі сонники пояснюють,, до чого сниться мерзнути, провіщаючи поява можливості поправити своє фінансове добробут.

Що зумовлює Міллер?

Психолог висловлює свою точку зору, пояснюючи,, до чого сниться замерзнути, застерігаючи сновідящего від участі в непристойному, авантюрний справі. Вам краще відхилити наполегливі пропозиції, навіть якщо вони будуть виходити від друзів.

Людям, яким довелося уві сні постраждати від обмороження, сонник Міллера радить потурбуватися про власне здоров’я.

Що на любовному фронті?

Сонник Закоханих, тлумачачи,, до чого сниться мерзнути, пророкує напружені взаємини між сплячою персоною і другою половинкою. Дівчатам, приснився образ може говорити про відсутність взаємності у коханого.

Людям, яким трапилося замерзнути уві сні, сучасний суміщений сонник, сповіщає про закінчення романтичних відносин. Бачити, що відморозили собі щось, означає можливість бути втягнутим коханою людиною в сумнівну справу, яке в майбутньому може сильно зіпсувати вашу репутацію.

Наснилося, що задубіли в снігу? Значить, за версією еротичного снотолкователя, вас скоро зігріє палка любов.

Чекайте великих грошей!

Сонник від А до Я, незважаючи на тривожні події уві сні, досить позитивно тлумачить,, до чого сниться замерзати. Приснилося нічне бачення є символом збагачення, шляхом отримання солідної суми грошей у спадок.

Подробиці: частини тіла

Тлумачення сну, в якому довелося сильно мерзнути, Загальний сонник пов’язує з обмороженими частинами тіла:

 • Бачити, що підмерз ніс — попереджає про захворювання, нежиті;
 • Вуха — сповіщає про занепад душевних або фізичних сил;
 • Замерзнути до смерті — до подружньої зради, холодності у взаєминах;
 • Мерзнуть ноги-до скасування вигідною поїздки, на яку ви розраховували;
 • Руки — обіцяє підписання вигідного контракту, вдалі переговори.
 • Будьте пильні!

  Чоловікові, вітатися за руки з людиною і відчути холод від рукостискання, означає несумлінне партнерство або зрив попередніх домовленостей. Бачити уві сні, що хтось мерзне, говорить про лицемірство приснилося особи, її явного бажанням нашкодити сплячому.

  Мерзнути в жарку погоду, означає, що по відношенню до вас хтось проявить кричуща неповага. Постарайтеся не розвивати конфлікт і не вступати з опонентом в палкі суперечки.

  Відкрийтеся оточуючим!

  Мерзнути, на думку Деніз Лінн, відображає закомплексованість сновідящего, його страх або небажання показати свої емоції. Крім цього, подібний образ може вказувати на необхідність приховувати свої справжні почуття.

  Наближається самотність!

  Жінці, якій довелося мерзнути під ковдрою, Міс Хассе, зумовлює самотність. Заміжньої панночці нічне бачення віщує відчутну холодність чоловіка по відношенню до неї.

  Доктор Фрейд радить тим, у кого в сновидінні мерзнуть ноги, змінити наяву сексуального партнера. Нинішні інтимні взаємини вже давно перестали приносити вам радість і справжнє задоволення.

  Сонник мерзнути, до чого сниться мерзнути уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: