Сонник менструація, до чого сниться менструація уві сні

Дівчатам, у яких уві сні почалася менструація, сонник сповіщає здійснення важливих планів. У цій інтерпретації, то,, до чого сниться менструального кров, уособлює оригінальні, геніальні ідеї сновідіци.

Сонник Міллера: тлумачення сну

Вагітним жінкам, приснився менструація, сповіщає про легкі пологи і здоровому малюку. Крім цього, як стверджує психолог — народжена дитина, в майбутньому буде мати якісь здібностями і талантами.

Дівчатам, які недавно вийшли заміж, бачити свою менструального кров уві сні, означає швидку вагітність. Незаміжніх панночок, сонник Міллера, тлумачачи, до чого сняться місячні, попереджає про появу проблем з жіночим здоров’ям.

Пікантні подробиці

За версією Сонника від А до Я, трактування,, до чого сниться менструація, залежить від особливостей проходження менструального циклу:

 • Виділення незвичайного кольору — до виникнення нестандартної ситуації;
 • Цикл почався раніше терміну — говорить про зайвої квапливості сновідіци;
 • Кров, що тече по ногах — сповіщає про вашу неготовність до прийдешніх змін;
 • Виявилися уві сні в кривавій калюжі — наяву відчуваєте сильне напруження;
 • Менструація йде в людному місці — застерігає про плітки, наклеп.
 • Чоловічі сновидіння

  Чоловіка, у якого уві сні почався менструальний цикл, Загальний сонник попереджає про зайву цікавості. Езотерики абсолютно інакше тлумачать,, до чого сниться подібне сновидіння, натякаючи на неспроможність сновидіння вирішити нагальні питання.

  Бачити кривава пляма на жіночій білизні, означає, що сновідящего очікують неприємні моменти і сварки з представницями прекрасної половини людства. Наснилося, що менструація пішла у коханої, оповіщає про охолодження почуттів до обраниці.

  Сексуальна підоснова

  Доктор Фрейд впевнений, що чоловікові, бачити у себе місячні виділення, говорить про сексуальної незадоволеності сплячої персони, підсвідомому невдоволенні інтимною стороною життя.

  Панночці, сонник Фрейда, трактуючи нічне бачення, нагадує про необхідність проявити кмітливість і спритність, інакше вона ризикує не встигнути реалізувати задумане.

  Попереду насичені події

  Для вагітної дівчини, бачення, в якому фігурує менструація, символізує несподівані, але приємні сюрпризи. На маленьких термінах вагітності, приснився картина уособлює підсвідомий страх і тривогу сновідяшей про правильний розвиток плоду і здоров’я малюка.

  Забруднити уві сні одяг своєї менструацією, сповіщає про насиченою цікавого життя. Вимазали місячними постільна білизна — будьте пильні: хтось намагатиметься обдурити, обвести вас навколо пальця.

  Щось вам заважає…

  Лонго, менструацію уві сні зіставляє з несподіваною перешкодою, з якою сновидицей не впорається самотужки. Можливо, неприємна подія завадить сплячій красуні зустрітися з коханим, що згодом стане причиною їх віддалення один від одного.

  Літній жінці сонник сповіщає череду подій, які спляча пані сприйме негативно. Однак, через деякий час, ви зрозумієте, що всі зміни, які відбулися у вас в найближчий період, позитивно відбиваються на вашому житті.

  Гряде успіх!

  Приснилося рясна кровотеча сповіщає про можливість поліпшити своє фінансове становище. Побачити свою менструацію на прокладці, передрікає про перспективу нарешті відчути результати своєї невтомної праці.

  Вас чекає чудовий період процвітання і неймовірно цікавого життя. Якщо уві сні, ви не встигаєте міняти прокладки, значить, за твердженням сонника, легкий життєвий період триватиме дуже довго.

  Побачити менструацію йде шматками — чекайте наяву приємних сюрпризів. Можливо, кохана людина піднесе подарунок, про який ви давно мріяли.

  Сонник менструація, до чого сниться менструація уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: