Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник міряти плаття, до чого сниться міряти плаття уві сні

До чого сниться міряти плаття? Сонник інтерпретує такий сюжет неоднозначно. Приснилося бачення може обіцяти процвітання, успіх, любовні відносини, але також може бути складно, зайвий клопіт, важка праця. Вірно витлумачити його зміст допоможе колір вбрання уві сні.

Сонник Міллера попереджає про суперницю

До чого сниться жінці міряти плаття перед дзеркалом? У неї несподівано з’явиться суперниця. Але якщо жінка, збираючись купувати його, сяде уві сні на дієту, стежити за фігурою — візьме гору над суперницею і знайде любов свого обранця.

Ваші справи і відносини будуть успішні

Міряти плаття перед дзеркалом в магазині, а згодом купувати його — сновидіння очікує успіх в особистих справах. Приміряти наряд в магазині з наступною покупкою його означає, по сонником, примирення після тривалої сварки.

До чого сниться бачити і переміряти в магазині багато суконь? Вас затягнуть рутинні клопоти, постійна суєта. Коли ж їх багато в вашому гардеробі — очікує процвітання, благополуччя, здійснення задуманого.

Ви самі псуєте собі життя — виправте

Довжина, розмір уві сні також мають значення. Так, міряти плаття занадто коротке, тісне, віщує: погіршаться справи у всіх областях. Довге, дісталася до п’ят, обіцяє осуд знайомих за непорядний вчинок.

Міряти плаття занадто великого розміру або для вагітних — ваша самооцінка завищена, амбіції надто великі. Сонник підкреслює: ви пробуєте робити речі, до яких не підготовлені, оскільки відсутні необхідні знання, досвід. Краще від них відмовитися і братися за те, з чим впораєтеся.

Турботи, проблеми

Бачити себе приміряє якесь старе платтячко означає, по сонником, важку роботу.

Міряти плаття уві сні заміжньої жінки віщує поява суперниці, яка загрожує її сімейному щастю.

Наснилося приміряти чужий наряд? Брати на себе чужі клопоти, проблеми. Слід задуматися: чи зможете впоратися з додатковим навантаженням.

Чорне — тимчасові невеликі неприємності, які все ж таки приведуть до сліз. Не варто сприймати їх надто емоційно.

Забарвлення сукні

Тлумачення сну звертає увагу на колір. Отже, коли наснилося:

 • Біле — сонник попереджає про можливу хвороби;
 • Розкішне біле весільне — впливовий багатий шанувальник;
 • Чорне — дізнаєтеся сумну новину;
 • Червоне — можлива сварка, конфлікт;
 • Насичене червоне — готовність до флірту, любовний зв’язок;
 • Фіолетове — наполегливі залицяння чоловіків або ревнощі партнера;
 • Жовте — вас оточує брехня, заздрість;
 • Зелене або блакитне — бажання здійсниться.
 • Також примірка чорного уві сні обіцяє погіршення самопочуття. Білий колір легко брудниться, відповідно, бачити на собі таке вбрання означає вразливість перед негативом, неприємностями.

  Хороші ознаки

  До чого сниться дівчині вибирати плаття? Сонник обіцяє приємну зв’язок з молодим чоловіком, що несе безліч яскравих вражень. Але потім чекає розчарування.

  Наснилося примірка красивого туалету обіцяє: сновидицей зробить приємне враження на оточуючих умінням вести себе і триматися з гідністю в суспільстві.

  Якщо уві сні воно красиве, відмінно виглядає на вас — внутрішня гармонія: вас все влаштовує в собі, ви відчуваєте, що бажані.

  Сонник міряти плаття, до чого сниться міряти плаття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: