Сонник міряти одяг, до чого сниться міряти одяг уві сні

Шопінг уві сні вважається передвісником перспективи набратися нового досвіду або знань, також обіцяє прибуток або фінансові впливи. Пояснення сонників,, до чого сниться міряти одяг, пов’язане з емоційним настроєм сплячої людини, його вмінню пристосовуватися до змін і нововведень.

Предмети гардеробу

За версією сонників, тлумачити,, до чого сниться міряти одяг, потрібно виходячи з приснився предмета гардероба. Так, примірка блузи або спідниці застерігає про надмірне цікавість і легковажності.

Приміряти уві сні весільну сукню або фату обіцяє знайомство із заможним або впливовою людиною або ж віщує швидке отримання спадщини. Наснилося, що довелося одягати перед дзеркалом звичайні речі, прикрашені вишивкою або бісером — на щастя, підвищенню добробуту, вибирати нові брендові речі — до сварки.

Здійснювати примірку нижньої білизни в магазині, віщує сонником з’ясування відносин з другою половинкою. Постарайтеся стримати свої емоції на людях і зробіть все можливе, щоб подробиці вашої розмови не стали надбанням громадськості.

Новий сонник пояснює,, до чого сниться прикладати до себе верхній одяг, підсвідомим прагненням захиститися від думки громадськості. Накидати на плечі пальто — до сприятливого періоду для розвитку своїх здібностей, підвищенню по службі, фінансових вкладень. Міряти шубу уві сні, за сонником, позначає підтримку впливової особи.

Стан і колір речей

Одягати на себе чужу спідницю уві сні, віщує неприємну історію, через яку виникне необхідність сміти своє місце роботи. Наснилося, що довелося переодягатися красиве нове плаття, значить, наяву відбудеться приємне знайомство молодою людиною.

Брудну, рвану або з браком одяг міряти — до непередбачених подій, що можуть стати причиною втрати репутації. Чорну — до недобрим вістям, сварок; білу — на радість і процвітання; зелену — на щастя в особистому сфері; червону — до романтичного побачення, любовного пригоди; блакитну — ви можете повністю покластися на своїх друзів; помаранчеву — розраховуйте на швидке поліпшення матеріального становища.

Уві сні купувати або міряти одяг рожевого кольору в магазині, віщає сонником про завищений думці про власні успіхи. Те,, до чого сниться вибрати уві сні предмет гардероба чорного кольору, закликає сонником проявити пильність і обачність при спілкуванні з малознайомими персонами.

Придбання

Міряти одяг новий в магазині позначає, невпевненість в собі і бажання щось поміняти в своїй зовнішності. Красуватися перед дзеркалом в чужих речах або обновках подруги, говорить про підсвідомої заздрості сновідіци успіхам персонажа, ревнощів до неї свого молодого чоловіка.

На думку доктора Фрейда, переодягатися в чужі дрібнички уві сні, пояснюється тим, що спляча людина недооцінює привабливість власного тіла. Наснилося, що довелося купувати одяг без примірки, значить, Ви оточені надійними людьми і маєте справу з порядними партнерами по бізнесу.

Купувати піджак — до підвищення по службі, міряти одяг перед придбанням — вас долають сумніви з приводу Вашої компетенції в робочому питанні, якщо обновка виявилася рваною або брудною — будьте пильні з колегами по роботі.

Сонник міряти одяг, до чого сниться міряти одяг уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: