Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник мухомор, до чого сниться мухомор уві сні

Мухомор — грибок красивий, але небезпечний. Цю прописну істину знає практично кожен. А ось,, до чого сниться це «чудо в плямах», мало хто знає. Сонники беруться виправити ситуацію і пояснити кожному бажаючому, чого слід чекати після побаченого уві сні мухомора.

Версія Г. Х. Міллера

Сонник Міллера зуміє підказати, до чого сняться мухомори. Якщо уві сні ви бачили їх в лісі, то це означає, що ви своїми вчинками нажили собі ворогів, але самі про це навіть не здогадуєтеся. Гірше того, якщо приснилася ціла галявина цих грибочків — ви потрапите в дуже погане суспільство, пророкує сонник. А ось, якщо уві сні ви відкусили шматочок або з’їли весь мухомор, це означає, що ви «заражені» якийсь поганою ідеєю, з якої краще розлучитися.

Короткі тлумачення

Охарактеризувати,, до чого сниться те чи інше бачення можна і парою рядків. Ось, наприклад, до чого готуватися, якщо вам наснився мухомор.

 • Їсти його — до сварки з сусідами чи колегами.
 • Збирати — ви зробите помилку, обравши не ту людину в партнери чи в дружини.
 • Розчавити «мухоморний» сімейство — до зміни справ в кращу сторону.
 • Нанизувати їх на нитку і сушити — ви витрачаєте час на неварта справу.
 • Грибна поляна, або Чекайте підступу

  Якщо бачите уві сні, що, збираючи гриби, ви натрапили на мухоморчики, то будьте готові до того, що вас можуть підставити заздрісники, попереджає сонник пастора Лоффа. Гриби в вашому кошику були упереміш: їстівні сусідили з отруйними «червоними шапочками»? Вам доведеться зробити нелегкий вибір в якомусь важливому питанні.

  А ось, на думку сонника Цвєткова, якщо ви, збираючи гриби віддавали переваги мухомори, то це означає, що ви не вмієте розбиратися в людях, що дозволяє заздрісним і дріб’язковим людям втиратися до вас в довіру.

  Небезпечне блюдо, як символ обману

  Погана ознака — є уві сні отруйні грибочки. Все сонники, без винятку, попереджають: якщо уві сні ви їли мухомори, то вам слід з усією серйозністю підійти до питання «просіювання» свого оточення, тому що в ньому є особи, які бажають вам зла.

  Якщо ж вам приснилося, що ви готували з мухоморів якесь зілля або ж страва, і тут же їли його самі і пригощали інших, не тягніть із з’ясуванням,, до чого сниться подібне. Сонник Нострадамуса попереджає, що такі мрії обіцяють обман з боку близьких людей або ж глибоке розчарування їхніми вчинками.

  «Червона шапочка» в інтер’єрі — знак нестандартного підходу до вирішення проблем

  Тлумачення сну, з сюжетом незвичним для простого обивателя, в якому ви, наприклад, прикрашали свій будинок композиціями або ікебану з мухоморами, може порадувати: ви зумієте захистити себе і своє життя від вторгнення в неї недоброзичливців.

  А якщо вам приснилося, що ви — чаклунка, і ви бачите в своїй хатинці багато мухоморів, як ростуть прямо на підлозі і стінах, так і висять на нитці, то це говорить про ваше уміння думати нестандартно. Вам вдасться вибратися з будь-якої колотнечі, якщо ви подивитеся на проблему з іншого боку.

  Сонник мухомор, до чого сниться мухомор уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: